FOLYTATTUK A HAGYOMÁNYT! ISMÉT GYŐZELEMMEL KEZDTÜK A SZEZONT.

sárga lap: Szőke R., Budafai G., Pintér A. ill. Vörös M. Zs.

Read More

Maglódi TC:  Gecse Gy. - Németh Zs., Polyák B. (Krekács T.), Szőke R., PRÓKAI P. - Makovi R. (Vincze L. 60p), Weisz T., Budafai G., RÁBOLD R. - Lukács Á. (Lukács B. 60p), Pintér A. edző: Baranyai Pál

Komlói Bányász SK: HERBERT R. - GELENCSÉR G., Halasi O., Korbuly Á. (Mánya Z. 46p), Nagy N. - Vörös M. Zs. (Pénzes Sz. 63p), Kalmár G., Nagy R. B., Komróczki E. - Spitz Z. (Varga T. (84p), Paál M. vezetőedző: dr. Weiszbart József

35. perc:

Rábold Richárd ment el a jobb oldalon, majd csinált egy cselt és kapura lőtt. A labdába ugyan belevetődőtt egy védő, de az így is Herbert kapujában kötött ki. 1 - 0

58. perc:

Weisz Tamás-Lukács Ádám összejáték után utóbbi lőtt kapura. A labdát a vendég kapus még védeni tudta, de a kipattanóra érkező Pintér Andrással szemben már tehetetlen volt. 2 - 0

A mérkőzést végig irányító csapatunk, ha nem is lehengerlő játékkal, de megérdemelten szerezte meg a három pontot a szimpatikus Komló csapatával szemben. Vendégeink nagyobb veszélyt nem jelentettek a kapunkra, igaz az első félidő végén egy pontrúgás után kétszer is megrezegtették kapufánkat. Szerencsére a 35. percben megszerzett előnyünket a második játékrész derekán tovább tudtuk növelni, így nagyon fontos három pontot szerezve ismét győzelemmel rajtoltunk.

Baranyai Pál (edző, Maglódi TC): -  Véleményem szerint nagyon-nagyon rossz játékkal sikerült itthon tartanunk a három pontot. Főleg az első félidőre igaz a csapnivaló teljesítmény, ekkor nagyon kapkodtunk és ezáltal sok hibával játszottunk! A fordulás után már kijött a két csapat közötti különbség, annyira, hogy a gólon kívül öt-hat hatalmas helyzetünk is volt, míg a Komló veszélytelen volt a kapunkra. Gratulálok a fiúknak az első mérkőzéshez, de nagyon sokat kell még javítanunk a továbbiakra.

dr. Weiszbart József (vezetőedző, Komlói Bányász SK): - Jó iramú mérkőzésen, a hazai csapat - ha nem is teljesen megérdemelten, hiszen az első góljuk szerencsés körülmények között született - győzelméhez nem fért kétség. Csapatomról csak annyit, hogy ezen a mérkőzésen hét 18 éves labdarúgó játszott, akiknek még fejlődniük kell, de meggyőződésem, hogy két hét múlva sokkal jobb játékkal fogunk előrukkolni. Nem vagyunk elkeseredve, megyünk tovább, a Maglódnak pedig további sok sikert kívánunk.