MAGLÓDI TC - BIATORBÁGY 2 - 3

Sokáig úgy tűnt bravúr győzelemmel tudjuk elfelejtettni a szerdai, Puskás Akadémia ellen elszenvedett méretes kupazakót. Ám ahogy szerdán, úgy most sem volt szerencsénk, egy fikarcnyi sem. A szép játékot cseppet sem erőltető, leginkább csak pontrúgásokkal operáló Biatorbágy ellen kétszer is vezettünk. Először a 39. percben Rajz Miklós góljával, majd a 70. percben Horváth Richárdéval -a mérkőzés hivatalos jegyzőkönyvében tévesen került rögzítésre-, de pontot sem sikerült szereznünk. A 83. percben 3-1 is lehetett volna az állás a javunkra, de nem elég, hogy elhibáztunk egy ziccert, a kontrából előbb kiegyenlített a Biatorbágy, majd a 93. percben egy szöglet után Gyepes Gábor volt eredményes, amely egyben a vereségünket jelentette. Nagyon sajnáljuk ezt a kudarcot, hiszen a játékunk alapján legalább egy pontra mindenképpen rászolgáltunk volna.

Pest megyei I. osztály, 12. forduló:

MAGLÓDI TC - VIADUKT-BIATORBÁGY SE 2 - 3 (1 - 0)

Maglód, Kertész Károly Stadion, 100 néző

jv: Futó T. (Sinkovicz D., Jakab M.)

gól: Rajz M. (39. p.), Horváth R. (70. p.) ill. Vajda D. (67. p.), Deldar H. (83. p.), Gyepes G. (93. p.)

sárga lap: Németh R., Kourdakis P., Rajz M., Horváth R. ill. Papes F., Deldar H.

Read More

Maglódi TC: Bene M. - Halász B., Borsos G., Poncok Cs. (Kőbányai R. 67p), Németh R., Kourdakis P., Számpor E., Lakatos B., Rajz M., Horváth R. (Garics G. 90p), Kalina T. vezetőedző: Kopunovics Goran

Biatorbágy: Kondor T. - Gyepes G., Harangozó D., Kinyik Á., Horváth Á., Stadler B., Lesták B. (Vajda D. 46p), Golda A. (Deldar H. 46p), Bihari D., Papes F., Reich M. vezetőedző: Hollik András

Kopunovics Goran (vezetőedző, Maglódi TC): Három pontot veszítettünk. A felelősséget, ahogy szerdán is, most is vállalom.