A PUSKÁS AKADÉMIÁT FOGADJUK A MAGYAR KUPÁBAN

Négy évvel ezelőtt, 2015-ben kvalifikáltuk magunkat utoljára az országos főtáblára, és ahogy akkor, úgy most is élvonalbeli együttessel találkozhatunk.

Az MLSZ-székházban megtartott sorsoláson, ahol Tabányi Pál elnök úr képviselte sportegyesületünket, csapatunk mellé az élvonalban negyedik helyen álló Puskás Akadémiát húzta ki Dunai II Antal, olimpiai bajnok labdarúgó.

Sajnos a találkozót nem túl szurkoló barát időpontban, október 30-án, szerdán 12:30-kor kell megrendeznünk, de abban azért bízhatunk, hogy sok fiatal játékosunk, szurkolónk kilátogat a Kertész Károly Stadionba, hiszen az iskolai őszi szünet javában zajlik majd. Noha igen erős ellenfelet kaptunk, viszont a kupamérkőzések azért jók, mert ezeken bármi megtörténhet...

 

Magyar Kupa, 7. forduló:

MAGLÓDI TC - PUSKÁS AKADÉMIA

2019.10.30., szerda 12:30, Kertész Károly Stadion

 

További párosítások:

Kozármisleny (NB III)–Kisvárda
Budaörs (NB II)–ZTE
Kazincbarcika (NB II)–Bp. Honvéd
Tatabánya (Komárom-Esztergom megye I.) –DVSC
Sényő (NB III)–Mezőkövesd
BKV Előre (NB III)–Ferencváros
Ajka (NB II)–Újpest
FC Dabas (NB III)–DVTK
Tiszaújváros (NB III)–Mol Fehérvár
Tiszakécske (NB II)–Kaposvár
Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Paks

Debreceni EAC (NB III)–MTK (NB II)
Tamási (Tolna megyei I.)–Monor (NB III)
Pápa (NB III)–Vasas (NB II)
Gázgyár (BLSZ I.)–ETO FC Győr (NB II)
Nagybajom (Somogy megyei I.)–Dorog (NB II)
Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar megyei I.)–Siófok (NB II)
Kecskeméti TE (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
Szarvas (Békés megyei I.)–Balkány (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Budafok (NB II)
Dunaújváros (NB III)–Nagykanizsa (NB III)
Mosonmagyaróvár (NB II)–Tállya (NB III)
Sárbogárd (Fejér megyei I.)–Vác (NB II)
Vép VSE (Vas megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Ózdi Kohász (NB III)
Gyirmót FC Győr (NB II)–Soroksár (NB II)
Ménfőcsanak (NB III)–Haladás (NB II)
III. Kerületi TVE (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
Balatoni Vasas(Somogy megyei I)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Füzesgyarmat (NB III)–Békéscsaba (NB II)
Pécsi MFC (NB III)–Rákosmente KSK (NB III)

 

2618740
Ma
Tegnap
Ezen a héten
Múlt héten
Ebben a hónapban
Múlt hónapban
Összes
1470683
0
1470683
1148057
1470683
0
2618740
Your IP: 3.83.188.254
2020-04-07 15:28:14
SzaboDa2.jpg