ÖT KAPOTT GÓL A FRADI IFI ELLEN

undefined

A szerdai, Tura elleni találkozónk után lejátszotta második felkészülési mérkőzését is felnőtt csapatunk. Szombaton a Népligetben volt fellépésünk, ahol a Lipcsei Péter edzette, az NB I-es utánpótlás bajnokság hetedik helyén álló Fradi U21 vendégei voltunk és sajnos öt gólos vereséget szenvedtünk.

Felkészülési mérkőzésen:

FERENCVÁROSI TC-U21 - MAGLÓDI TC 5 - 0 (1 - 0)

Népliget

fotó:valogatott.blog.hu

Herédi Attila (vezetőedző, Maglódi TC): - Csak azt tudom mondani, amit a Tura elleni találkozó után is. Az első félidei játékunkkal, ahol zömében a tervezett kezdőcsapatba szánt játékosok játszottak, maximálisan elégedett vagyok. A szünetben beállók viszont nem tudták hozni az elvárt teljesítményt és így több gólos vereséget szenvedtünk. Sajnos el kell ismernünk, hogy húszas kerettünkben jelenleg csak 10-11 olyan labdarúgó van, akik a céljaink eléréshez megfelelő szinten vannak.