FUTSAL NB1: MAG-LOG - MFA 3 - 4

Újabb rendkívül fontos mérkőzés, újabb egy gólos kudarc. Az elmúlt hét találkozónkon hatodjára kaptunk ki egy gól különbséggel. A mi helyzetünkben nem lehetünk ennyire nagyvonalúak, hogy egy közvetlen riválisnak az első negyedórában négy gólos előnyt adjuk. Hiába kapaszkodtunk a végén, még a pontszerzés sem jött össze. Az összecsapáson súlyos sérülést szenvedő kapusunknak, Klcsó Gábornak mielőbbi felépülést kívánunk!

Futsal NB1 - rájátszás, Alsó-ház 4. forduló:

MAG-LOG MAGLÓDI TC - MFA 3 - 4 (1 - 4)

Monor, vezette: Kovács G., Balla L. (Sántha P.)

gól: Módly M. 2 öngól, Horváth R. ill. Patócs R. 2, Módly D., Vincze Sz.

sárga lap: Horváth R., Jenei K., Bojic M. ill. Véghelyi B., Módly D.

Maglód: Klcsó G. - Horváth R., Seregy T., Talabér A., Papp R. csere: Bohony B., Csóri B., Csóri L., Nedeljkovic U., Kerepesi M., Vékei N., Milavecz K., Bojic M., Jenei K. vezetőedző: Tánczos Tibor

MFA: Vincza Sz., Módly M., Patócs R., Tarpai Gy., Bokor G. csere: Boldizsár M., Véghelyi B., Simon Á., Boznánszky G., Módly D., Vas G., Szabó D., Nguyen N., Szabó B. vezetőedző: Boznánszky Gábor

Tánczos Tibor (vezetőedző, Maglódi TC): A szokásos menet, bemelegítés után 0:3. Teljesen dekoncentrált, lassú első félidő, rengeteg hibával. Szinte csak a saját kapunkra vagyunk veszélyesek. Aztán kapaszkodtunk, toltuk őket a kapujuk elé, de az már megint késő volt. Csúsztak másztak védekezés közben, ezzel voltak jobbak nálunk. Mi ezt a lelkesedést nem tudjuk hozni, és sajnos nem jövök rá az okára, de ez a különbség az alsóházban.