NAGYKÁTA SE - MAGLÓDI TC 0 - 3

fotó: Nagykáta SE facebook

Sikeres főpróbát tartott felnőtt csapatunk a Puskás Akadémia elleni Magyar Kupa találkozó előtt.

Az első félidő javarészt kiegyenlített játékot hozott a nem túl jó minőségű nagykátai pályán. A szünetet követően viszont hamar dűlőre vittük a dolgot. Az 50. percben előbb Rajz Miklós, majd az 51. percben Kalina Tamás volt eredményes, így villámgyorsan kétgólos előnyre tettünk szert. Tíz perc gólcsend után aztán újra Rajz Miklós vette be a hazai kaput, igaz most büntetőből. A háromgólnyi fór tudatában az is belefért, hogy az utolsó 20-25 percet átengedjük ellenfelünknek, akiknek bár lehetőségei akadtak, felzárkózni ránk nem tudtak, így újra győzelmet ünnepelhettünk a bajnokságban.

Szerdán az utóbbi idők egyik legjobban várt mérkőzése vár ránk a Kertész Károly Stadionban, ahol talán meg tudjuk nehezíteni NB 1-es ellenfelünk dolgát.

Pest megyei I. osztály, 11. forduló:

NAGYKÁTA SE - MAGLÓDI TC 0 - 3 (0 - 0)

Nagykáta, 130 néző

jv: Janitz G. (Molnár L., Mákos M.)

gól: Rajz M. 2 (a másodikat 11-esből), Kalina T.

sárga lap: Horváth M. ill. Vincze L.

Read More

Nagykáta: Gecse Gy. - Domonyi R., Györe K. (Gulyás B. 80p), Erdélyi Zs., Horváth L., Dinnyés D. (Szalkai P. 62p), Mányi Zs. (Komonyi Gy. 62p), Mányi D. (Hámory Z. 76p), Dancsa M., Lovasi B. (Horváth M. 52p), Kosztolányi B. vezetőedző: Tóth Imre

Maglódi TC: Bene M. - Molnár O., Kourdakis P., Lakatos B., Vincze L., Borsos G. (Magyar T. 88p), Németh R., Garics G. (Budafai G. 70p), Kalina T. (Kőbányai R. 70p), Rajz M. (Horváth R. 67p), Poncok Cs. (Lukács B. 52p)  vezetőedző: Kopunovics Goran

Tóth Imre (vezetőedző, Nagykáta SE): Mind a két csapat jól védekezett, az előre játéka esetleges volt. A második játékrészben kettő perc alatt olyan hibákat vétettünk, amivel el is döntöttük a mérkőzést. A színes ceruza most nagyon hiányzott a játékunkból… (nyilatkozat forrása: www.nagykatase.hu )

Kopunovics Goran (vezetőedző, Maglódi TC): Taktikus és türelmes játékunk eredményre vezetett. Ezúttal sokkal kevesebb helyzetünk volt, viszont a múltkori találkozóval ellentétben, most berúgtuk a ziccereinket. Sikerünkhöz persze az is kellett, hogy eddig távol lévő játékosaink visszatérjenek csapatunkhoz. Szerdán a Puskás Akadémiát fogadjuk, ami természetesen mindenki számára egy kiemelt mérkőzés lesz, igyekszünk is minél jobb teljesítménnyel előrukkolni, de számunkra a bajnokság az első, így nagyon örülünk, hogy ma értékes három ponttal gazdagodhattunk.