U11: ERŐS ELLENFELEK ELLEN A KÖZÉPMEZŐNYBEN VÉGEZTÜNK GÖDÖLLŐN

Erős mezőnyt felvonultató tornával indította szezonját U11-es csapatunk. A gödöllői Tanévindító Fesztiválon képviseltette magát többek közt a Bp. Honvéd, az UTE, az MTK is. Borsos Gábor játékosai szépen helytálltak és végül a 15 csapat közül a 9. helyen végeztek.

Maglódi TC - Gyirmót 1 - 0 g: Németh Levente

Borsos Gábor (edző): Az első mérkezősén 6-0-ás vereséget szenvedtünk a Budapest Honvéd ellen, akik más ritmusban játszottak mint mi. Gyorsabbak és pontosabbak, helyzetkihasználásban könyörtelenek voltak. A srácok a meccs után kapcsoltak, hogy mi egy tornán vagyunk, jó csapatokkal. Második mérkőzésen elkezdtünk ébredezni 3-0-ás vezetés után 3-2-re felkapaszkodtunk az Eger ellenében, de sajnos a végén egy szerencsétlen góllal 4-2-es vereséggel zárult a mérkőzés. Harmadik egyben a csoport utolsó találkozóját a Gyirmóttal játszottuk, ahol 1-0-ás állást sikerült megfordítanunk 2-1-re, ám az utolsó percben egy szép lövéssel kiegyenlített riválisunk, így meg kellett elégednünk a döntetlennel. A csoportban megszerzett harmadik helyünkkel az alsóházi középdöntőbe kerültünk, ahol először a Visegráddal találkoztunk. Magabiztos, szép játékkal 2-1 arányban  nyernünk, így a 9-10. helyért játszhattunk, újfent a Gyirmót csapatával. Csapatom, az egész tornán önmagát felül múlva, hatalmas küzdeszellemben játszó Németh Levente szép lövésével 1-0-ás győzelmet aratott, így a 9. helyen zártunk. Magas színvonalú, szuper mérkőzéseket játszottunk, és a torna végére olykor szépen és harcosan játszva sok tapasztalatot szereztünk, ami segíthet nekünk a fejlődésben. Innen is köszönjük a kiváló és pontos szervezést! Nagyon magas színvonalú torna volt!