A látszal csal: Mi hajoltunk meg a Honvéd előtt!

jv: Zierkelbach P. (Iványi I., Verbászi P.)

gólszerző: Weisz T. 2p ill. Bobál G. 16p, Lőrinczy A. 24p, Bobál G. 39p

sárga lap: Szőke R., Bornemissza I., Prókai P., Krekács T., Makovi R., Németh Zs., Weisz T. ill. Szemerédi N., Botka E., Bobál D., Csontos Á.

piros lap: Botka E. 59p. (második sárga lap)

Read More

Maglódi TC:  GECSE GY. - Bornemissza I., Szőke R., Prókai P., Krekács T. (Pintér A. 36p) - MAKOVI R. (Lukács B. 72p), Németh Zs., Weisz T., Rábold R., Vincze L. (Murinai B. 46p) - Lukács Á.  edző: Baranyai Pál

Bp. Honvéd-MFA: Szemerédi N. - Botka E., Remes S., Tandia S., Bobál D. - Csontos Á., Csábi M. (Mensah E. 55p), Lőrinczy A. (Prosser D. 46p), Koszta M. - Délczeg G. (Moga S. 59p), Bobál G. vezetőedző: Simon Miklós

Jobban nem kezdhettünk volna, ugyanis Lukács passzát Weisz Tamás már a második percben gólra váltotta a több már NB I-ben is bemutakozó játékosokkal felálló Honvéddal szemben. Sajnos a vezetés nem tartott sokáig és még az első félidőben, 23 perc alatt lerendeztek minket az akadémisták, főleg a baloldalunk bizonyult sebezhetőnek.

A második játékrészben meg próbáltuk megfordítani a találkozót, de ez emberelőnyben sem sikerül, pedig az utolsó negyed órában ötször is kapussal szemben álltunk, mégsem sikerült góllal befejezni az akciónkat. Sajnos ezzel oda a veretlenségünk, de ettől függetlenül bizakodva várhatjuk a hátralévő mérkőzéseket.

Rakita Gábor (pályaedző, Maglódi TC): -  Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, hiszen már a második percben megszereztük a vezetést, ebben a periódusban, ha jobban koncentráluk, akár el is dönthettük volna a mérkőzést. Sajnos egy negyedórás megingásunk megbosszulta magát, mert ekkor a hibáinkat a Honvéd könyörtelenül kihasználta. A második félidőben mindent megpróbáltunk, hogy változtassunk az eredményen, esélyünk is volt rá, de nem tudtunk betalálni. Érzésem szerint egy pontot megérdemeltünk volna.

Király József (technikai-vezető, Maglódi TC): - Első félidei hibáinkat kihasználta a Honvéd. Fordulás után hiába szorítottuk be őket, nem tudtuk felzárkózni, pedig a döntetlenre rászolgáltunk. Nincs mit tenni, ilyen a foci...