FUTSAL: ÚJABB GYŐZELEM

Nyolcadik találkozóján hetedik győzelmét aratta kedden futsal csapatunk, amely most a Főnix együttesével szemben diadalmaskodott. Az első félidőben Horváth Richárd és Gál József volt eredményes, majd a szünet után Rábold Richárd kétszer, míg Horváth és Poncok egyszer-egyszer talált be, amire a vendégek csak két góllal tudtak felelni. Jövő hétfőn a Kistarcsát megszorongató Tóalmás vendégei leszünk.

Férfi Futsal Pest megyei regionális futsalbajnokság, 10. forduló:

MAGLÓDI TC - FŐNIX ISE 6 - 2 (2 - 0)

Gyömrői Sportcsarnok, jv: Laczkó Z. (Kéri I. Z., Szűcs I.)

gól: Rábold R. 2, Horváth R. 2, Gál J., Poncok Cs. ill. Unszorg Á., Hegedűs Á.

sárga lap: Horvárh R.

kiállítva: Rába T. (Főnix ISE)

Maglódi TC: Lipők B. - Horváth R., Totika B., Rábold R., Gál J. cserék: Németh G., Merczel J., Poncok Cs., Vernes Zs., Bódi L. játékos-csapatvezető: Merczel János

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Jól kezdtük a mérkőzést és viszonylag hamar kétgólos előnyre tettünk szert. Ekkor az ellenfél átváltott 5:4 elleni játékra, aminek kapcsán ugyan sokat birtokolták a labdát, de valós veszélyt nem jelentettek a kapunkra. A második játékrészben egy eladott labda után szépített az ellenfél, de a végére viszonylag könnyed játékkal 6:2-re nyertünk.