FUTSAL: MEGMARADT A VERETLENSÉG (2)

Nem véletlenül tartottunk a Kistarcsa csapatától, akik az ellenünk megvívott bajnoki találkozón igazolták jóhírüket és izgalmas mérkőzésen végül döntetlenre végeztünk velük. Csapatunk külön elismerést érdemel, hiszen 0-3-ról mentett pontot kedden.

Férfi Futsal Pest megyei regionális futsalbajnokság, 3. forduló:

MAGLÓDI TC - KISTARCSA 3 - 3 (0 - 3)

Gyömrői Sportcsarnok

jv: Dombai Sz. (Kéri Z., Laczkó Z.)

gól: Poncok Cs., Rábold R., Totika B. ill. Barabás M., Mezőfalvi L., Besnyő D.

Maglódi TC: Lipők B. - Horváth R., Németh G., Rábold R., Molnár O. cserék: Gál J., Totika B., Merczel J., Poncok Cs., Vernes Zs., Greskó G., Sipos A. játékos-csapatvezető: Merczel János

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Ahogy számítottunk is rá, egy igen erős és jó kerettel felálló Kistarcsát fogadtunk, két rendkívül rutinos játékossal a soraikban. Az első félidőben szinte végig támadtunk, de meddő volt a mezőnyfölény. A Kistarcsa a kontrákra épített és ez be is jött nekik, hiszen 0:3-as hátránnyal fordultunk. A szünet után tovább támadtunk, melynek meglett az eredménye és először csak szépítettünk majd egyenlíteni tudtunk. A végén a győzelmet is majdnem megszereztük Poncok Csaba révén, de a játékvezető sajnos időn túlinak ítélte a gólunkat, így maradt a 3:3.