Balogh Lajos ezúttal az U15-öt segítette góljaival.

U15 VERESEGYHÁZ VSK - MAGLÓDI TC 0 - 4 (0 - 4)

Veresegyház, jv: Boros Z. (Bíber B., Zsiga G.)

gól: Balogh L. 3, Mészáros T.

sárga lap: Fodor E.

Maglódi TC: MOROCZ I. - Nagy L., FODOR E., PAPELLÁS P., Skultéty D. (Greskó L. 70p), Slezák G. (Tukacs T. 60p), VÉGLÁS R., Kovács G. (Baranyai Zs. 41p), Mészáros T., BALOGH L. (Kormány B. 74p), Kanalas K.

Morocz István az 5. percben hárította a hazaiak egy büntetőjét.

Bíró Roland (edző, Maglódi TC): Nagyon indiszponáltan kezdtünk, amit a hazaiak majdnem meg is büntettek. 15. perc után szerkezetet váltottunk, aminek hamar meg lett az eredménye, hiszen szünetig megnyugtató előnyre tettünk szert. A második félidőt egy kicsit túl óvatoskodtuk és ekkor már csak két kapufáig jutottuk, Ettől függetlenül természetesen gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

-------

U14 VERESEGYHÁZ VSK - TESTVÉRISÉG SE-MAGLÓDI TC 0 - 6 (0 - 3)

Veresegyház, jv: Bíber B. (Zsiga G., Boros Z.)

gól: Pusztai D. 2, Nagyistván B., Tóth B., Deme G.

sárga lap: Nagy A., Szendrei B. ill. Kovács G.

Testvériség SE-Maglódi TC: Nagyistván B. - Lénárt S., Dózsa R. (Simák T. 47p), Vígh Gy. (Ács B. 41p), Kozma P. (Csordás D. 41p), Fehértói G. (Deme G. 41p), Kovács G., Lados-Tóth M., Pusztai D., Tóth B. (Ambrózi Á. 41p), Marosi N.

Katona Tamás (edző, Testvériség SE-Maglódi TC): Mindenképpen ketté kell bontanunk a mérkőzést, hiszen ellentétes félidőket produkáltunk, még akkor is, ha mindkétszer 3-3 gólt szereztünk. Kezdés után öt percig mutattuk igazi arcunkat, ekkor három gólos előnyre tettünk szert, utána viszont csak a mezeket és a színes cipőket láthattuk a pályán. A félidőben az öt cserének köszönhetően jelentősen feljavultunk és kombinatív játékunkkal beszorítottuk ellenfelünket a kapuja elé. További sok sikert kívánok a Veresegyház csapatának! Hajrá Tesi, hajrá Maglód!