U21 FC DABAS - MAGLÓDI TC 4 - 1 (2 - 1)

Dabas, jv: Di Matteo M. (Bódy B., Gaál B.)

gól: Kmetyó M. 2, Ujvári D., Rizmajer B. ill. Bartha Sz.

sárga lap: Laczkó Z., Kmetyó M. ill. Erdősi R., Leidál M.

Maglódi TC: Dezső K. - KISS K., BARTHA SZ., Bíró T., Blahó B. (Nagy Cs. 59p), Erdősi R., Kardos Sz., Szegedi M., Kiss P., Berta B., LEIDÁL M. edző: Filácz Imre

Filácz Imre (edző, Maglódi TC): Az első félidőben megint heyzetek sorát hagytuk ki, amíg az ellenfelünk a félpályát kétszer átlépve két gólt szerzett. Miután ezt a "ragyogó" teljesítményt a szünet után is folytattuk nem lehetett más a vége, mint vereség. Valamit most már tennünk kell az eredményesség érdekében!

Ledő László (edző, FC Dabas): Jó volt látni a fiúkat, hogy a mérkőzés elején a megbeszélésen elhangzott taktikát megpróbálják megvalósítani. A labdakihozatalokat rendre jól oldottuk meg. A 15. percben egy szép akció végén megszereztük a vezetés. A gól önbizalom-bomba volt a csapatnak, egyre magabiztosabban játszottunk. A 30. percben egy kapu előtti kavarodás után Újvári Dávid megszerezte a második gólunkat. A következő percekben két száz százalékos helyzetet hagytunk ki, ami meg is bosszulta magát, mert sajnos az ellenfelünk szépíteni tudott. A félidőben felhívtam a figyelmet a zárt védekezésre és az abból induló gyors kontrákra. A második játékrész első tizenöt percében lehetett látni mindkét csapaton, hogy meg szeretné nyerni a mérkőzést. Két szöglet utáni kavarodásból előbb Kmetyó Máté (aki már második gólját szerezte), majd Rizmajer Bence volt eredménye, így máris 4:1 volt az eredmény. Ellenfelünk mindent egy lapra feltett és nagy nyomást helyezett ránk. Ez azonban a mai napon kevésnek bizonyult, mivel nem tudtak túljárni az eszünkön, sőt amennyiben egy kicsit pontosabbak vagyunk a kapu előtt, akkor egy-két kontránkat is góllal fejezhettük volna be. forrás: www.fcdabas.hu