ECSER - MAGLÓD-HELLOPARKS 1 - 5

Felnőtt csapatunk az ecseriek kérésére pénteken játszotta le egymás elleni bajnokiját. Az elmúlt fordulókban pontokat veszítő együttesünk újra a szebbik arcát mutatta, és az egész találkozón kezdeményezőbb játékot játszva, teljesen megérdemelt, magabiztos győzelmet aratott. A mérkőzésen mesterhármast szerzett Sándli Márk, akinek cseréje, Balló Harold is bevette kétszer a hazaiak kapuját. A következő bajnokink szintén hétköznap kerül megrendezésre: jövő szerdán, délután 17 órakor, a szomszédos Pécel csapatát fogadjuk a Kertész Károly Stadionban.

Pest vármegyei II. osztály, Északi csoport, 27. forduló:

ECSER SE - MAGLÓD-HELLOPARKS 1 - 5 (0 - 2)

Ecser, 150 néző, jv: Tóth Sz. (Ferenczi D., Soós K.)

gól: Ferenczy D. ill. Sándli M. 3 (egyet 11-esből), Balló H. 2

sárga lap: Tóth D. ill. Sándli M., Fekete R.

Ecser: Barta B. - Bakacsi M., Szokoli M., Vágó B., Szabó M. (Demeter K. 54p), Nagy B. (Varga J. 64p), Peszmeg V. (Solti P. 76p), Aszódi M., Osztovits M., Bartha T. (Tóth D. 72p) edző: Peszmeg Dávid

Maglódi TC: Schritt M. - Posta N., Fekete R., Hevesi K., Halász B. -  Dallos L. (Kertész Z. 69p), Tóth G., Papp R. (Szalai M. 72p), Nahóczky B. (Kolozsvári L. 46p), Sándor J. (Véglás P. 80p) - Sándli M. (Balló H. 64p) edző: Rakita Gábor

Read More

Rakita Gábor (edző, Maglódi TC): Összességében megérdemelt győzelmet arattunk. Szerencsére most csak egy 5-8 perces rövidzárlatunk volt, az is a második félidő elején. Egy nagyobb hibát vétettünk, amikor egy buta gólt ajándékoztunk ellenfelünknek, de annak örülök, hogy utána nem sokkal egy parádés támadás után mi is betaláltunk, amivel végképp eldöntöttük a mérkőzést. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, az Ecsernek pedig további sok sikert kívánok.