UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK: 18. forduló

TOVÁBB VÁRAT MAGÁRA AZ IDEI ELSŐ UTÁNPÓTLÁS GYŐZELEM

Dabason volt fellépése U17 és U21-es csapatunknak. A két korosztály a helyezések alapján egyaránt verhető ellenféllel találkozott, de a remélt jó eredmények sajnos ismét elmaradtak. Az U21 az őszi három gólos győzelmet három gólos vereségre, míg az U17 az első körben kivívott, Dabas elleni döntetlent tíz gólos vereségre váltotta. Az U14 és az U15, a Dabas elleni találkozóját későbbre halasztotta.

NB II. Közép-Kelet 18. forduló:

U21 FC DABAS - MAGLÓDI TC 4 - 1 (2 - 1)

Dabas, jv: Di Matteo M. (Bódy B., Gaál B.)

gól: Kmetyó M. 2, Ujvári D., Rizmajer B. ill. Bartha Sz.

sárga lap: Laczkó Z., Kmetyó M. ill. Erdősi R., Leidál M.

Maglódi TC: Dezső K. - KISS K., BARTHA SZ., Bíró T., Blahó B. (Nagy Cs. 59p), Erdősi R., Kardos Sz., Szegedi M., Kiss P., Berta B., LEIDÁL M. edző: Filácz Imre

Filácz Imre (edző, Maglódi TC): Az első félidőben megint helyzetek sorát hagytuk ki, amíg az ellenfelünk a félpályát kétszer átlépve két gólt szerzett. Miután ezt a "ragyogó" teljesítményt a szünet után is folytattuk nem lehetett más a vége, mint vereség. Valamit most már tennünk kell az eredményesség érdekében!

Ledő László (edző, FC Dabas): Jó volt látni a fiúkat, hogy a mérkőzés elején a megbeszélésen elhangzott taktikát megpróbálják megvalósítani. A labdakihozatalokat rendre jól oldottuk meg. A 15. percben egy szép akció végén megszereztük a vezetés. A gól önbizalom-bomba volt a csapatnak, egyre magabiztosabban játszottunk. A 30. percben egy kapu előtti kavarodás után Újvári Dávid megszerezte a második gólunkat. A következő percekben két száz százalékos helyzetet hagytunk ki, ami meg is bosszulta magát, mert sajnos az ellenfelünk szépíteni tudott. A félidőben felhívtam a figyelmet a zárt védekezésre és az abból induló gyors kontrákra. A második játékrész első tizenöt percében lehetett látni mindkét csapaton, hogy meg szeretné nyerni a mérkőzést. Két szöglet utáni kavarodásból előbb Kmetyó Máté (aki már második gólját szerezte), majd Rizmajer Bence volt eredménye, így máris 4:1 volt az eredmény. Ellenfelünk mindent egy lapra feltett és nagy nyomást helyezett ránk. Ez azonban a mai napon kevésnek bizonyult, mivel nem tudtak túljárni az eszünkön, sőt amennyiben egy kicsit pontosabbak vagyunk a kapu előtt, akkor egy-két kontránkat is góllal fejezhettük volna be. forrás: www.fcdabas.hu

------

U17 FC DABAS - MAGLÓDI TC 11 - 1 (8 - 0)

Dabas, jv: Gaál B. (Di Matteo M., Bódy B.)

gól: Nagy J. 4, Bálint M. 4, Mata P., Zelovics A., Szokoli Á. ill. Fábián D.

sárga lap: Kovács R. ill. Gruber B., Kovács B.

Maglódi TC: Palotai Cs. - Szász B., Gyöngyösi B., Gruber B., Fábián D., Filácz K., Kovács B., Óvári K., Fischer P. (Kanalas K. 46p), Szász R. (Papellás P. 70p), Sengel T.  edző: Filácz Imre

Filácz Imre (edző, Maglódi TC): Lélek és kapus nélkül nagyon nehéz játszani. Sajnos csak két-három ember nyújtott elfogadható teljesítményt.

Farkas Roland (edző, FC Dabas): A keret teljes volt, nem volt sérültünk, így a legerősebb felállásban tudtunk pályára lépni. A múlt heti és a korábbi mérkőzésen nem nagyon tettszett, hogy támadóink sokat futnak lesre, ezért a heti három edzésből kettőn kiemelten foglalkoztunk a csatárok, támadók mozgásával, mikor és hogyan kell beindulni üres területre a támadó harmadban. Az ellenfelünk mint utólag kiderült igen kellemes ellenfél volt arra, hogy gyakoroljuk a támadásvezetéseket, nem védekeztek, és támadásban is igen inaktívak voltak. forrás: www.fcdabas.hu