KEZDETNEK NEM ROSSZ!

(fotó: Esmtk szurkolóinak és szimpatizánsainak baráti köre/facebook)

Felnőtt csapatunk lejátszotta első felkészülési mérkőzését. A Kalap utcában megvívott találkozón az az ESMTK volt az ellenfelünk amelytől tavaly novemberben, igen fájó, öt gólos vereséget szenvedtünk. Nos, ha nem is akkora különbséggel, de a visszavágás sikerült!

Felkészülési mérkőzésen:

ESMTK - MAGLÓDI TC 1 - 3 (0 - 1)

Budapest, Kalap utca

g: Havlik Cs. ill. Weisz T. (11-esből), Oboth (11-esből), Domonyi R.

Maglódi TC: Szacskó L. - Lanczkor G., Szőke R., Búzás, Murinai B. - Lázár B., Domonyi R., Lukács Á., Weisz T., Pintér A. - Lukács Á. csereként beállt: Nyéki M., Matyó M., Oboth, Silberer R., Bartha Sz.

Csapatunk az első félidő végén egy Weisz Tamás által értékesített büntetőből szerezte meg a vezetést, amit a második félidő derekán Oboth, ugyancsak tizenegyesből kettőre növelt. Ezután Havlik révén szépíteni tudott az ESMTK. A végeredményt Domonyi Roland szabadrúgásból állítótta be.

Gálvölgyi István (vezetőedző, Maglódi TC): Tíz edzés után végre játszhattunk és tájékozodhattunk a régi és most próbajátékon lévő játékosok állapotáról. Mondhatjuk, hogy a találkozó elérte a célját és bízom benne, hogy fogunk még ennél jobban is játszani. Összességében örülök, hogy győzelemmel tudtunk kezdeni, hiszen önbizalmat adhat a felkészülésünk további részére. Ránk is fér, hiszen nagyon nehéz tavaszi szezon elé nézünk.