FUTSAL: IRÁNY A FELSŐHÁZ!

A Gyöngyös ellen elszenvedett nagyarányú vereséget követően négy meccset játszott - vagy éppen nem játszott - együttesünk, és mitán bezsebeltük a maximális 12 pontot a hetedik helyről a biztos felsőházat jelentő harmadik pozícióba masírozott előre.

Mádon (10-3) és Miskolcon (9-1) nyert együttesünk, míg a Nyírség és a Nyírbátor lemondta az ellenünk vívott találkozót, így 3-0-al lett igazolva számunkra a találkozó.

A Magyar Labdarúgó Szövetség csütörtökön tartja meg a felsőház sorsolását, melynek a rajtja március 22-én várható.

Futsal NB II., Keleti csoport, 12. fordulóból halasztott mérkőzésen:

MÁD - MAGLÓDI TC 3 - 10 (2 - 4)

Mád, jv: Takács I., Szűcs L. (Forgács K.)

gól: Bodnár M. 2, Dorogi Sz. ill. SEREGY T. 7, Simon Zs., Petric B., Papp R.

sárga lap: Vékei N., Simon Zs.

Mád: Czakó M. - Kramcsák D., Titkó G., Mirki D., Bodnár M. cserék: Koroknai D., Farkas M., Takács M., Dorogi Sz., Spéder B.

Maglódi TC: Lipők B. - Simon Zs., Poncok Cs., Vékei N., Petric B. cserék: Matus T., Sipos A., Németh G., Horváth R., Kis R., Seregy T., Vadászi E., Papp R. vezetőedző: Haffner György

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Sorsdöntő mérkőzésre készültünk a Gyöngyös elleni vereség után. Amennyiben kikapunk nem a mi kezünkben lenne a felsőház. Ennek tükrében kicsit görcsösen kezdtünk, de így is vezettünk sőt kétgólos előnnyel fordultunk. Sikerült szünetben megnyugodni és felszabadult játékkal simán győzni tudtunk Seregy Tamás 7 találatának köszönhetően.

---

Futsal NB II., Keleti csoport, 20. forduló:

MAGLÓDI TC - USE NYÍRSÉG FC 3 - 0 - játék nélkül

---

Futsal NB II., Keleti csoport, 21. forduló:

MEAFC-MISKOLC - MAGLÓDI TC 1 - 9 (0 - 2)

Miskolc, jv: Takács Á., Harsányi Cs. (Goneth B.)

gól: Balla B. ill. Simon Zs. 5, Seregy T., Vékei N., Vadászi E., Petric B.

sárga lap: Petric B.

Miskolc: Gergely R. - Polényi T., Varga L., Mészáros B., Timkó I. cserék: Málik M., Hadházi S., Grallert M., Balla B., Czékus S., Szabó D. vezetőedző: Pallai Gábor

Maglódi TC: Matus T. - Simon Zs., Poncok Cs., Vékei N., Petric B. cserék: Lipők B., Németh G., Horváth R., Érsek R., Seregy T., Vadászi E., Papp R. vezetőedző: Haffner György

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Miskolcra úgy érkeztünk, hogy ha nyerünk biztos felsőházasok leszünk. Egész mérkőzésen koncentráltan játszottunk és végre helyenként látványos találatokat szereztünk Simon Zsolt ismét parádézott és öt találatig jutott.

---

Futsal NB II., Keleti csoport, 22. forduló:

MAGLÓDI TC - NYÍRBÁTORI SC 3 - 0 - játék nélkül

---
Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Sajnos a vírus következtében utolsó hazai mérkőzésünket lemondta a Nyírbátor, így játék nélkül szerezzük meg a harmadik helyet az alapszakaszban. Nagyon örülök, hogy ilyen előkelő helyen végzünk és mindent megteszünk a bajnokság hátralévő részében a minél szebb eredmény eléréséhez. Igyekszünk a maglódi futsal legeredményesebb sikerét elérni.