FUTSAL: EGY FÉLIDŐT BÍRTUNK

A Csenger elleni nőnapi találkozót húsvét hétfőire cserélte futsal csapatunk, ahol népes szurkolótábor előtt együttesünk a félidőben még nyerésre állt, ám a szünet után beindult a Csengeri henger...

Férfi Futsal NB II, Kelet, 18. fordulóból halasztott mérkőzésen:

CSENGER FUTSAL - MAGLÓDI TC  11 - 4 (1 - 2)

Csenger

jv: Szabó F. (Takács I., Szilágyi N.)

gól: Pankotai I. 2, Balogh P. 2, Katona P. 2, Juhász N. 2, Rigó A, Bodó R., Szilágyi L., ill. Balogh Z. 2, Kovács Z. 2.

sárga lap: Juhász N., Csorvási T. ill. Sipos A., Balogh Z.

Maglódi TC: Lipők B. - Poncok Cs., Sipos A., Németh G., Balogh Z. cserék: Kovács Z., Merczel J. játékos-csapatvezető: Merczel János

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Sajnos a megszokott kis létszámnál is kevesebben értek rá a játékosok közül. A 320 km utazás után nem kecsegtetett sok jóval a mérkőzés, igaz a házigazda Csenger nagyon barátságosan, ajándékkal fogadott minket. Telt ház előtt kezdtük meg a mérkőzést és nagyon jó játékkal 2:0-s vezetésre tettünk szert. Ezt egész a félidő végéig megőriztük ám egy perccel a szünet előtt egy szöglet után bombagóllal szépített a hazai csapat. A pihenő sajnos nem tett jót az addigra teljesen elfáradó csapatunknak. A második félidő elején némi szerencsével és jó játékkal átvette a vezetést a Csenger és ekkor már 5:2 volt a hazai csapat javára az eredmény. Iőkérés után úgy döntött a csapat, hogy mindent egy lapra feltéve támadunk. Sajnos ami nekünk kimaradt az a másik oldalon minden gól volt, ráadásul a végére teljesen elfáradtunk és két perc alatt újabb négy gólt kaptunk, amire csak kettővel tudtunk válaszolni, így a végeredmény 11:4 lett. Köszönjük a sportszerű szurkolást a közönségnek és a szívélyes vendéglátást a Csengernek. Sok sikert kívánunk nekik!