KÉT GÓLOS VERESÉG A RANGADÓN

HELYTÁLLT CSAPATUNK A BAJNOKASPIRÁNS ELLEN

Első félidei visszafogott játékunkat a gödöllői Nagy Roland három góllal büntette, amire Poncok Csaba tudott csak válaszolni. Ezután hiába javult fel csapatunk a második félidőre, felzárkózni már nem tudtunk a MAG-LOG csapatára.

állnak: Sipos Adrián, Bíró Tamás, Totika Béla, Greskó Gábor, Dalmady István guggolnak: Németh Gusztáv, Ponczok Csaba, Kovács Zoltán, Lipők Benjamin, Gál József elől: Merczel János csapatvezető

Férfi Futsal NB II, Kelet, 3. forduló:

MAGLÓDI TC - MAG-LOG TEAM (COVRITAS) Gödöllő 2 - 4 (1 - 3)

Gyömrői Sportcsarnok

jv: Janitz G. (Molnár Cs., Takács Z.)

gól: Poncok Cs. 19p, Sós M. 33p ill. Nagy R. 1p, 10p, 11p, Magyar Zs. 21p

sárga lap: Kis R., Dalmady I. ill. Farkas P.

Maglódi TC: Lipők B. - Ponczok Cs., Totika B., Kis R., Gál J. cserék: Németh G., Merczel J., Dalmady I., Rajz M., Sós M. játékos-csapatvezető: Merczel János

Covritas: Darabont D. - Nagy R., Magyar Zs., Farkas P., Bencsik R. - Baranyai P., Molnár M., Varsányi B., Leidál M., Dékány J., Lázár Z., Blahó B. játékos-edző: Baranyai Pál

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): A Mag-Log elleni mérkőzéshez úgy álltunk hozzá, hogy, tudtuk az egyik bajnokesélyes látogat hozzánk. Sajnos az 5+1-es EB-ről hazatérő játékosok mindegyike lebetegedett így csak Gál József tudta vállalni a mérkőzést, de érthető módon ő sem volt csúcsformában. Sajnos a mérkőzést álmosan kezdtük, így az első tíz percben két buta, saját kapunk előtt eladott labda után máris 0-3 volt az eredmény. Ekkor végre felébredtünk és szép támadásokat vezetve végre a gólszerzés is sikerült, igaz csak egyszer. A A második félidő első percében egy okos gólt szerezve ismét a Gödöllő volt eredményes, de az ezt követő időszak egyértelműen a miénk volt. Sajnos rengeteg ziccert hibáztunk. Az ellenfél a saját térfelén próbálta tartani a labdát, amikből nagyon kevés támadást tudott vezetni. Sajnos mi rengeteg helyzetet puskáztunk el, így a 4-2-es vereséget megérdemeltnek érzem. Gratulálok az ellenfélnek és sok sikert kívánunk nekik a bajnokság megnyeréséhez.

Baranyai Pál (játékos-edző, Covritas): Nagyon rossz játékkal sikerül értékes három pontot szereznünk. Úgy érzem a hazaiak még sok csapat játékát fogják megnehezíteni. További sok sikert kívánok a Maglódnak!