NÉGYET ADTUNK, ÖTÖT KAPTUNK

undefinedFelnőtt csapatunk a felkészülés részeként a mai napon két edzőmérkőzést is játszott, ahol felemás eredményeket értünk el. Délelőtt az előző megyei I. osztályú bajnokságtól búcsúzó Üllő vendégei voltunk és négy gólt szerezve könnyed győzelmet arattunk. Délután az esős időjárás következtében a hazai rendezés helyett az Ikarus SE műfüves edzőpályájára kényszerültünk és ott mérkőztünk meg a harmadosztályú MTK csapatával. Sajnos a mérkőzés ezúttal nem rólunk szólt. Főleg az első félidei visszafogott játékunknak köszönhetően öt gólos vereséget szenvedtünk .

Felkészülési mérkőzésen:

ÜLLŐ SE - MAGLÓDI TC 0 - 4 (0 - 3)

Üllő

gól: Horváth G. 2, Boros D., Szabó B.

Maglódi TC: Nagy Cs. - Horváth G., Pápai D., Albirt M., Barta D. - Németh Zs., Magyar T. - Varga Sz., Greskó G., Kalina - Hrutka Zs. cserék: Molnár O., Számpor E., Boros D., Tóth M., Szabó B., Pintér D.  vezetőedző: Rakita Gábor

----

MAGLÓDI TC - MTK II. 0 - 5 (0 - 4)

Budapest

Maglódi TC: Nagy Cs. - Molnár O., Szirtesi A., Albirt M., Boros D. - Budafai G., Greskó G. - Hrutka Zs., Rajz M., Vizi R. - Pintér D. cserék: Lukács B., Gyuga O., Sengel T.  vezetőedző: Rakita Gábor

Rakita Gábor (vezetőedző, Maglódi TC): A felkészülést nagyon jól szolgálta a két találkozó, ahol tudtuk, hogy friss, energikus játékosokat nem láthatunk majd, hiszen kimerítő két héten vagyunk túl. Az első találkozón a futómennyiségre és a védekezésre, illetve a labdakihozatalokra voltam kiváncsi és úgy gondolom, hogy az általam kérteket nagyrészben teljesítette is a csapat. Az MTK tartalék elleni találkozóról tudtuk, hogy lényegesen nehezebb feladat lesz. Az első félidőben volt egy 20-25 perces rövidzárlatunk, amikor négy gólt is kaptunk, ami találkozó végkimenetelére döntő befolyással volt. Keveset volt nálunk a labda, viszont azt próbáltuk minél hatékonyabban kihasználni, hellyel közzel sikerült is, de az ellenfél kapujába betalálni nem tudtunk, így megfelelő futómennyiség mellett ugyan, de megérdemelt vereséget szenvedtünk. Tegyük hozzá, hogy az MTK nem csak magasabb osztályra készül, hanem, kis túlzással egy nap annyit edz, mint mi egy héten. Felkészülésünk jól halad, a következőkben egyre több szerepet kap majd a labda és a taktika...