UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK: 2. forduló

Hat pontot hoztunk Sülysápról

A sikertelen első fordulót követően mindkét korosztályunk Sülysápra látogatott. Előbb a Lévai Csaba által edzett U16 lépett pályára és meggyőző hét gólos győzelemmel abszolválta a találkozót. Az U19 mérkőzése már jóval több izgalmat hozott. Mezőnyfölényünk ellenére három gólos hátrányba kerültünk ellenfelünkel szemben, hiszen míg a Sülysáp minden helyzetét kihasználta, addig mi csak egyszer tudtuk megzörgetni a hálót. 4-1 után azonban nagyot küzdött a csapat és végül megfordította az állást, az addigra három játékosát is elveszítő hazaiakkal szemben. Érdekesség, hogy a hazai oldalról Mányi Domonkos három, míg tőlünk Pilny Márk négy gólt szerzett a kilenc találatot hozó összecsapáson.

Megyei I. osztály, Kelet, 2.forduló:

U19 SÜLYSÁP KSK - MAGLÓDI TC 4 - 5 (4 - 1)

Sülysáp, jv: Péli Á.

gól: Mányi D. 3, Simon Á. ill. Pilny M. 4, Szász B.

sárga lap: Dóczy K., Szűcs B. ill. Gyuga O., Szegedi M.

kiállítva: Fedeles B. a 69. percben, Mányi D. a 78. percben, Mányi Zs. a 79. percben.

Maglódi TC: Hamza K. - MERCZEL Z., Gyuga O. (Filácz K. 31p, Fazekas A. 46p), Óvári K., Szász B., Sengel T. (Fábián D. 46p), BERTA B. (Szász R. 71p), Gyöngyösi B. (Fischer P. 71p), Gruber B. (Kiss P. 46p), PILNY M., Szegedi M. edző: Baranyai Pál, Filácz Imre

Baranyai Pál (edző, Maglódi TC): A mai győzelem a szív és az akarat diadala volt. Gratulálunk a fiúknak!

-----

Megyei II. osztály, Délkelet, 2. forduló:

U16 SÜLYSÁP KSK - MAGLÓDI TC 0 - 7 (0 - 4)

Sülysáp, jv: Mércse I. L.

gól: Szabó S. 3, Kovács G., Fodor E., Kanalas K., Skultéty D.

Maglódi TC: Morocz I. (Kormány B. 46p) - Bajor T. (Juhász D. 46p), Papellás P., Gulás M., SKULTÉTY D., Greskó L., SLEZÁK G., KOVÁCS G. (Baranyai Zs. 54p), Teiner G. (Fodor E. 54p), SZABÓ S., Kanalas K.

Lévai Csaba (edző, Maglódi TC): Maximálisan meg vagyok elégedve a gyerekek játékával, az eredmény önmagáért beszél. A játék minden elemében jobb teljesítményt nyújtottunk, mint a múlt héten. Természetesen még mindig van min javítani, de jó úton járunk. Gratulálok a srácoknak!