MAGLÓD-HELLOPARKS - TÁPIÓSZECSŐ 5 - 4

Nem mindennapi körülmények között, drámai küzdelemben szerezte meg első győzelmét felnőtt együttesünk. 2-0-ra, majd 4-1-re is vezettünk, de a lelkesen játszó vendég együttes egy pillanatra sem adta fel a pontszerzésbe vetett reményét és a 87. percben háromgólos hátrányukat ledolgozva kiegyenlítettek. Csapatunkat azonban nem törte meg a Tápiószecső feltámadása és a 92. percben, a csereként beállt Buzás Patrik fejesével végül magunk javára fordítottuk a találkozót.

Pest vármegyei II. osztály, Déli csoport, 6. forduló:

MAGLÓD-HELLOPARKS - TÁPIÓSZECSŐ FC 5 - 4 (2 - 0)

Maglód, 60 néző, jv: Tusa Z. (Kveták V., Schenk H.)

gól: Sándli M. 2, Papp R., Tóth G., Buzás P. ill. Kelemen D. 2, Utasi B., Nagy B.

sárga lap: Papp R., Sándli M., Tóth G. ill. Utasi B., Potocska Á.

Maglódi TC: Schritt M. - Posta N., Véglás R., Zilahy A., Sándor J. (Halász B. 46p) - Dallos L., Papp R. (Szalai M. 83p), Ivancsó D., Tóth G. (Fekete R. 78p), Sándli M. (Buzás P. 75p) - Kolozsvári L. (Bujdosó D. 87p) edző: Rakita Gábor

Tápiószecső: Mészáros M. - Varga V., Moery M., Erdélyi Zs., Nagy B., Surányi D. (Dinnyés D. 65p), Utasi B. (Jámbor B. 65p), Potocska Á., Kelemen D., Utasi B., Németh I. edző: Majzik Bence

Read More

Rakita Gábor (edző, Maglódi TC): Aki látta a mérkőzést az biztosan élvezte, én a padról 4-1 után nem annyira. Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy a végeredmény lehetett volna fordítva is. Keresem az okát, hogy ekkora előny birtokában miért engedtük ki ennyire a mérkőzést a kezünkből. Játékban megvoltunk, amit elterveztünk megvalósítottuk, voltak jó periódusaink a meccsen, de ezzel a már több találkozón is tapasztalt hullámzó teljesítményünkkel továbbra sem tudok mit kezdeni. Kaptunk négy gólt, tehát volt hiba a játékunkban, az öt rúgott gól ellenben mindenképpen pozitívum.  Az hogy végül nyerni tudtunk az a szív diadala volt, ráadásul egy jó csapatot tudtunk legyőzni. Gratulálok a Tápiószecsőnek a mutatott játékához, csapatomnak pedig az első győzelméhez.