FUTSAL MK: NEM DŐLT EL SEMMI

Előbb a bajnokságban, majd most a kupában is döntetlenre végeztünk soros ellenfelünkkel. A különbség annyi, hogy utóbbi esetben, vagyis a Tiszaföldvár ellen lesz visszavágó is, amit jövő héten szerdán Monoron játszunk. Az első találkozó alapján kijelenthetjük, hogy reális esélyünk van a továbbjutásra, vagyis a négyes döntőbe kerülésre, de ehhez eredményesebb játékot kell produkálnunk.

Futsal Magyar Kupa 4. forduló, első mérkőzés:

TISZAFÖLDVÁR SE - MAG-LOG MAGLÓDI TC 1 - 1 (1 - 0)

Kunszentmárton, vezette: Apkó T., Muhari G. (Mózsa Á.)

gól: Sindel R. ill. Seregy T.

Tiszaföldvár: Gerhát D. - Sindel R., Székely D., Balla Z., Szentmiklósi D. csere: Vincze P., Sipos M., Bódai N., Polák G., Kasik Á., Szécsi R., Pintér V., Sándor B. játékos-edző: Bozsó László

Maglód: Bohony B. - Vékei N., Seregy T., Milavecz K., Jenei K. csere: Hajnal D., Csóri B., Horváth R., Érsek R., Nedeljkovics U., Szabó D., Talabér A., Sallai B., Papp R. vezetőedző: Tánczos Tibor

Tánczos Tibor (vezetőedző, Maglódi TC): Egy szervezett, egyénileg képzett és fizikálisan erős ellenféllel találkoztunk. Ez meglepett minket az első félidőben, annak ellenére, hogy előtte pont ezeket tudtuk róluk. Megint mi futottunk az eredmény után, pedig pont az ellenkezőjét beszéltük meg. Irányítani akartuk a meccset, ez a második félidőben a vészkapus játékkal úgy ahogy sikerült, és ebből tudtunk megint egyenlíteni. 50-50 százalékról folytatjuk jövő héten. Tőlünk sokkal jobb játékra lesz szükség. Szeretném még kiemelni a szokatlanul korrekt játékvezetést, engedték a játékot, nem sípolták szét a meccset, és nem akartak főszereplők lenni. Abszolút követendő példa.