FUTSAL: PONTOT RABOLTUNK A RUBEOLÁTÓL

Kétszer is, a mérkőzés elején, majd a második félidő elején is vezetett ellenünk a listavezető Rubeola együttese hétfőn, végül győzni mégsem tudtak, mert Horváth Richárd és Jenei Krisztián góljaival döntetlenre mentettük a találkozót.

Futsal NB II., Keleti csoport, Felső-ház, 5. forduló:

RUBEOLA FC - MAGLÓDI TC 2 - 2 (1 - 1)

Kistarcsa, vezette: Kovács G., Sipos L. (Kondákor M.)

gól: Reich M. 3, Titkó B., Marosi J. ill. Papp R., Seregy T., Vékei N.

Rubeola FC: Szacskó l. - Temesi N., Fekete R., Hadzsi M., Józsa T. cserék: Csikós E., Hudra A., Maruzsi M., Kovács B., Schranz B., Kardos O., Balogh B., Gál M., Fischer Zs. csapatvezető: Jenei Ottó

Maglódi TC: Lipők B. - Seregy T., Bozsoki I., Vékei N., Papp R. cserék: Horváth R., Talabér A., Érsek R., Lázár Zs., Jenei K. csapatvezető: Németh Gusztáv

Németh Gusztáv (játékos-csapatvezető, Maglódi TC): Nagyon fontos mérkőzést játszottunk Kistarcsán a Rubeola ellen, telt ház előtt. Sok maglódi szurkoló kilátogatott, amit ezúton is nagyon köszönünk. A tét nagy volt, mert aki nyer az komoly lépést tesz a bajnoki cím érdekében. Az első félidőben több helyzete volt a hazai csapatnak, de így is 1:1 volt az eredmény az első félidőben. Szüneteben kicsit átbeszéltük a hibákat és még támadóbb szellemben mentünk ki a második félidőre. Sajnos egy hibánkat ismét kihasználta a Rubi és megint mi futottunk az eredmény után. Több helyzetet is kidolgoztunk és ki is egyenlítettünk Jenei Krisztián révén. Az utolsó öt percben a győzelmet is megszerezhettük volna, de a házigazdák kapusa mindent hárított. Ezzel az eredménnyel minden nyitott maradt és ha mindenki hozza  a meccseit akkor június 3-án egy igazi bajnoki döntőn dőlhet el a bajnoki cím.