FUTSAL U18: ÚJFEHÉRTÓN SZEREZTÜK MEG ELSŐ PONTUNKAT

Fordulatos találkozót játszott U18-as együttesünk a Nyírség együttese ellen. Három gólos hátrányból felállva két góllal is vezettünk, ám a hazaiak jól hajráztak, így pontosztozkodás lett a vége.

Fiú Futsal NB I., Keleti csoport, 7. forduló:

NYÍRSÉG - MAGLÓDI TC 6 - 6 (4 - 4)

Újfehértó, jv: Veres J., Kis P. (Rácz T.)

gól: Tábori Á. 3, Bodnár Z. 2, Lippai L. ill. Csőke A. 3, Szőke Á., Szászi D., Méhes D.

sárga lap: Barabás L

Nyírség: Szilágyi Z. - Bodnár Z., Barabás L., Lippai L., Tábori Á. cserék: Ménfői L., Kiss M., Pál Cs., Kemecsi M. edző: Dankó Zsolt

Maglódi TC: Buzás D. - Kertész Z., Csőke A., Szőke Á., Méhes D. cserék: Nagy D., Havasi L., Szászi D., Földvárszki M. vezetőedző: Haffner György

Haffner György (vezetőedző, Maglódi TC): Hosszú utazást követően egy remek sportcsarnok fogadott minket Újfehértón, napsütés, és szívélyes fogadtatás. A bemelegítésre engedélyezett rövid idő viszont meglátszódott a mérkőzés első öt percében, hiszen szimpatikus ellenfelünk jobb koncentrációval és gyorsabb gondolkodással az első három percben kétszer is betalált kapunkba. A gyors hidegzuhanyra, Csőke Attila tudott csak a 11. percben válaszolni. Majd egy szűk négy perc alatti gólváltást követően, ismét Csőke Attilának hála, már 4-2 hazai vezetést mutatott az eredményjelző tábla, helyett a játékvezetők jegyzetei. Ekkor kezdtek legényeink ráérezni ennek a játéknak a sava borsára, mert a szünetig Szőke Ármin, és Szászi Dániel is feliratkozott a góllövők listájára, így egalizálták a mérkőzés eredményét. Az öltözőből sokkal motiváltabban, koncentráltabban és hatalmas akarattal jöttek ki fiaink a mérkőzésre. Ennek a gyümölcse meg is lett, hiszen Méhes Dánielnek és a remek napot kifogó Csőke Attilának köszönhetően, már 6-4 -re mi vezettünk. Ám ahogy kezdtük a mérkőzést sajnos úgy is fejeztük be, egyéni hibák, rossz hozzáállást követően ellenfelünk teljesen megérdemelten egalizálta az eredményt. Az út még hosszú, a játékkal töltött idő kevés, de a fejlődés, foglalkozásról, foglalkozásra megmutatkozik, ezért bizakodással várhatjuk a folytatást, és bízunk abban, hogy a megélt élmények, legyenek ezek jók, rosszak, mind mind segíteni fognak minket, hogy sikeressé váljunk! Ellenfelünknek pedig további sok sikert kívánunk!