FUTSAL NB II: HÁROM GÓLOS HÁTRÁNYBÓL ÁLLTUNK FEL

A kistarcsai döntetlen után újabb pontosztozkodással folytatta NB 2-ben szereplő futsal együttesünk. A gárda tartását jól mutatja, hogy a múlt héten az utolsó percig küzdve egyenlítettek, majd most három gólos hátrányból, két perc alatt szerzett találatokkal álltak fel a hajrában, vagyis továbbra sem találtak legyőzőre.

Futsal NB 2, Keleti csoport, 3. forduló:

MAGLÓDI TC - ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 - 3 (0 - 3)

Gyömrő, jv: Muhari G., Urgyán A. (Futó T.)

gól: Simon Zs. 35p, Vadászi E. 36p, Vadászi E. 37p ill. Bartha B. 6p., Bartha B. 9p, Marosi J. 13p

sárga lap: Rajz M., Horváth R.

Maglódi TC: Lipők B. - Rajz M., Vadászi E., Simon Zs., Petric B. cserék: Lázár Zs., Horváth R., Németh G., Tatai T., Hollauer B., Papp R., Sipos A. vezetőedző: Haffner György

Gyöngyös: Iváncsik N. - Gyulyás K., Csoszánszki D., Marosi J., Tarnai D. cserék: Matin B., Bartha B., Molnár Z., Halász T., Czéh M., Timon L., Forgács B. vezetőedző: Berkes László

Németh Gusztáv (játékos-csapatvezető, Maglódi TC): Nehéz meccsre számítottunk, és be is igazolódott. Azt gondolom játékban egész mérkőzésen mi domináltunk, de a helyzeteinket rendre elpuskáztuk, a vendég Gyöngyös pedig berúgdosott szinte mindent az első félidőben. Három gólos hátránnyal fordultunk, és mindent megtettek a fiúk a felzárkózás érdekében, de a gólok csak nem jöttek. Nyolc perccel a vége előtt átálltunk 5:4 elleni játékra a kapust lehozva, és így meg is tört a jég. Két perc alatt sikerült kiegyenlíteni, majd miután Vadászi Edwárd könnyebb sérülést szenvedett már nem kockáztattunk, és visszaálltunk a 4:4 elleni játékra. Azt gondolom nagyon értékes egy pontot tartottunk otthon. Jövő héten két meccset játszunk, szerdán a kupában a Kartalt fogadjuk, majd pénteken Berettyóújfaluba utazunk. Nehéz egy hét jön.