FUTSAL: SZERTEFOSZLOTT ÉRMES ÁLMOK

A mai nap véget ér futsal csapatunk bajnoki szezonja, melynek elején a biztos bentmaradás volt az elvárás.. Az együttes ennek ellenére ragyogóan kezdett, és a szép eredmények hatására már dobogós helyezésekben kezdtünk reménykedni, ami meg is lett volna, ha nem tizedeli a csapatot számtalan sérülés és eltiltás. Az előzetes célkitűzés persze meglett, sőt több is, hiszen a felsőházba kerültünk, ezért mindenképpen dicséret, és elismerés illeti a gárdát.

A bajnokság zárására ma kerül sor Üllőn, ahol a már bajnok ETO csapatát fogadjuk 21 órától.

Férfi Futsal NB II., Nyugati csoport, Felső-ház, 8. forduló:

PTE PEAC - MAGLÓDI TC 6 - 2 (5 - 1)

Pécsr, jv: Szabó P., Hartung V. (Domonkos L.)

gól: Tóth A. 2, Kőnig B., Huszty D., Spannenberger M., Szentes K. ill. Simon Zs., Seregy T.

sárga lap: Horváth R.

PEAC: Ambrunics R. - Kőnig B., Spannenberger M., Böjte P., Huszty D. cserék: Nagy M., Szentes K., Máté Gy., Grabanics M., Bartal B., Tóth A., Nagy N.

Maglódi TC: Lipők B. - Seregy T., Horváth R., Simon Zs., Balogh L. cserék: Bogáti P., Poncok Cs., Merczel J., Nagy T., Balogh Z., Csendes P., Camin R. játékos-csapatvezető: Németh Gusztáv

----

Férfi Futsal NB II., Nyugati csoport, Felső-ház, 9. forduló:

TFSE - MAGLÓDI TC 8 - 5 (4 - 1)

Budapest, jv: Kiss G., Karsai R. (Blum D.)

gól: Oláh L. 2, Horváth Sz. 2, Kocsi H. 2, Csopaki I., Nagy D. ill. Rábold R., Hollauer B., Bogáti P., Balogh L.

sárga lap: Borsi D., Kocsi H.

TFSE: Borsi D. - Kocsi H., Horváth Sz., Demeter V., Csopaki I. cserék: Takács Z., Oláh L., Balazsin A., Korozmán K., Sztranyovszky M., Nagy D., Soóky Zs. vezetőedző: Csopaki István

Maglódi TC: Lipők B. - Horváth R., Hollauer B., Simon Zs., Rábold R. cserék: Bogáti P., Totika B., Merczel J., Poncok Cs., Seregy T., Balogh L., Balogh Z., Camin R. játékos-csapatvezető: Németh Gusztáv

Németh Gusztáv (játékos-csapatvezető, Maglódi TC): Utolsó három mérkőzésünk tétje az volt, hogy győzelem esetén az ezüstérem is elérhető lenne. Ennek tükrében utaztunk Pécsre, de sajnos munkahelyi elfoglaltságok miatt több alapberünk is hiányzott. A mérkőzés elején két hatalmas helyzetünk maradt ki és annak ellenére, hogy mi irányítottunk szinte az egész meccsen a gólokat a hazai csapat rúgta, és már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést. A második félidőben már csak a védekezésre koncentrált a hazai csapat, és végül megérdemelten nyert. A TFSE elleni mérkőzés szinte ugyan úgy alakult, ahogy a pécsi mérkőzés. Mi próbáltunk futsalozni a hazai csapat meg az első perctől 5:4 elleni játékkal húzta az időt, amit mi egyáltalán nem tudtunk jól lereagálni. Pocsék, enervált játékot mutattunk be sajnos, és ennek 8:5-ös vereség lett a vége. Sajnos ezzel a dobogó elszállt, de egy esetleges Győr elleni bravúrral a negyedi hely még meg lehet.