EGY ARANYAT ÉS KETTŐ BRONZOT HOZTUNK ÜLLŐRŐL

Az elmúlt hétvégén három korosztályunk is képviseltette magát az Üllő DSE által megrendezett teremfoci tornákon, ahonnan az U9 és az U11 bronz, míg az U13 aranyéremmel térhetett haza. Utóbbi, vagyis a Baranyai Pál vezette együttes eredményes telet tudhat maga mögött, hiszen a Pest Megyei lgazgatóság által szervezett Futsal7végén öt csapatot megelőzve a harmadik helyen végzett a csoportjában. Kis szerencsével lehetettünk volna másodikok is, de a KISE elleni utolsó mérkőzésünk alkalmával, egy utolsó percben kapott gól, és az így kialakult döntetlen, azt meghiúsította.

Eredmények:

U9:

Maglódi TC - Gyál 1 - 1 g: Valló P.

Maglódi TC - Üllő DSE I. 0 - 0.

Maglódi TC - Újlengyel 0 - 1

Maglódi TC - Üllő DSE II. 5 - 0 g: Molnár Léna, Szigeti B., Gyüre M., Gyurina M., Valló P.

---

U11:

Maglódi TC - Vecsés 1 - 1 g: Kiss M.

Maglódi TC - Üllő DSE I. 0 - 2

Maglódi TC - Újlengyel 0 - 3

Maglódi TC - Üllő DSE II. 1 - 0 g: Kiss M.

Borsos Gábor (edző): Utolsó tornánk egyike volt ezen a terepen. A srácok szempontjából sokat számított a téli időszak és a futsal. A tornán is visszaköszönt az előrelépésünk, és a legnagyobb siker az egyénenkénti a fejlődés, amit tornáról tornára igyekszünk megmutatni. Innen is köszönöm Rakita Gábornak a helyettesítést, aki a torna nagy részén vezette a srácokat még győzelemre is, köszönjük Üllő DSE egyesületének a szervezést! Szuper és színvonalas torna volt.