FUTSAL: ÉLRE ÁLLT CSAPATUNK

Nem mindennapi rangadót nyert meg futsal csapatunk a Kartal vendégeként. A táblázatot múlt hétig vezető, igen népszerű helyi csapat ellen, az első félidőben ugyan még döntetlenre állt az összecsapás, de szünet után Rábold és Hollauer vezetésével tetemes előnyre tettünk szert. A találkozó végén még az is belefért, hogy kicsit kiengedjünk, így az utolsó három percben kapott négy gól se veszélyeztette a győzelmünket. Együttesünk a megszerzett három pont birtokában átvette a vezetést a tabellán.

Férfi Futsal Pest megyei regionális futsalbajnokság, 5. forduló:

KARTAL SE - MAGLÓDI TC 5 - 7 (1 - 1)

Kartal

jv: Molnár Cs. (Liebhardt A., Kiss T. Z.)

gól: Horváth Sz. 2, Kozma B., Jakab Á., Gál F. ill. Rábold R. 3, Poncok Cs. 2, Hollauer B., Greskó G.

sárga lap: Zimányi A. ill. Rábold R.

Maglódi TC: Lipők B. - Horváth R.,Németh G., Rábold R., Gál J. cserék: Hollauer B., Greskó G., Totika B., Poncok Cs. játékos-csapatvezető: Merczel János

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Telt ház előtt léptünk pályára Kartalon, ahol nagyon jó közönséget ismerhettünk meg. A mérkőzés elején kicsit nehézkesen ment a játék, valószínű éppen a hazai szurkolók lelkes és hangos buzdítása miatt. Egy kapu előtt eladott labda után hátrányba kerültünk, de szerencsére átvettük az irányítást és még a szünet előtt sikerült kiegyenlíteni. Fordulás után beindult a csapat és néhány perc után 4:1-re vezettünk, amit egész 7:1-ig növeltünk. Ezután kicsit kiengedtünk és ezt a nagyon jó tartású hazai csapat ki is használt. A végére szorosabb lett az eredmény, de így is magabiztos 7:5-s győzelmet arattunk a bajnokaspiráns otthonában és ezzel át is vettük a vezetést a tabellán.

Kartal SE Futsal (facebook): Futsalosaink hazai pályán 5:7 re vereséget szenvedtek Maglód csapatától, akikben egy igen összeszokott gárdát ismerhettünk meg, ahol a rutin döntött az este a javukra gratulálunk nekik! Sokat hibáztak a srácaink a meccs alatt de küzdeni akarásból kiemelnénk őket. Sok edzésre van szükség a további sikeres szerepléshez. Köszönjük mindenkinek, aki kilátogatott és szurkolt a csapatnak. Szurkolóink szavait kell kiemelnem a jövőre nézve : “Soha ne add fel”  forrás: facebook.com/kartalsefutsal/