MAGLÓDI TC - GÖDÖLLŐI SK 2 - 3

Lényegesen vállalhatóbb eredménnyel, de ismét vereséget szenvedtünk, ezúttal a második Gödöllő csapatával szemben! A vendégek óvatosak voltak, ezért nem estek nekünk, inkább a kivárásra, kontrákra rendezkedtek be. Ez a taktika kifizetödő volt a számukra, hiszen mind a három góljukat ellentámadásból szerezték. Sajnos két gólt megint úgy, mint a Vecsés ellen, kritikus időszakokban kaptuk, az első félidő végén és a második félidő elején. Ez megint három pontunkba került. Mi a pontrúgásokban jeleskedtünk, de ezekből csak kétszer tudtuk mattolni Rácz Márkot, a vendégek kapusát. A 36. percben Szirtesi szabadrúgását Hevesi Milán továbbította saját kapujába, amivel egyenlíteni tudtunk, majd a 60. percben - a mérkőzésen egyébként nagyon aktív - Budafai Gergő tudott szépíteni 3-1 után. Könnyedén menthettünk volna pontot a találkozón, de a 85. percben Greskó Gábor, miután négy embert kicselezett, hatalmas helyzetben, mintegy hét méterről a kapu fölé rúgta a labdát. Ráadásul középpályásunk reklamálás miatt az utolsó percben a kiállítás sorsára jutott. A dobogósok után jövő héten egy mögöttünk álló alakulathoz, a Tápiószecsőhöz látogatunk. Talán ott sikerül a javítás!

Pest megyei I. osztály, 18. forduló:

MAGLÓDI TC - GÖDÖLLŐI SK 2 - 3 (1 - 2)

Maglód, Kertész Károly Stadion, 150 néző

jv: Sinka Sz. (Molnár L., Csatlós A.)

gól: Hevesi M. (öngól), Budafai G. ill. Kaiser L., Koziorowski R., Mudroch M.

kiállítva: Greskó G. a 91. percben (második sárga lap után)

Read More

Maglódi TC: Nagy Cs. - Horváth G., Szabó B., Szirtesi A., Kalina T., Németh Zs. (Szilágyi K. 85p), Budafai G., Unyi B. (Vincze L. 55p), Magyar T. (Barta D. 65p), Greskó G., Kaszala P. (Számpor E. 70p)  edző: Rakita Gábor

Gödöllői SK: Rácz M. - Hevesi M., Dolhai M. (Józsa T. 46p), Nagy B., Milkó Dániel, Milkó Dávid (Pap T. 55p), Maródi Gy., Koziorowski R., Nagy T. (Méhes P. 65p), Kaiser L., Mundroch M.  vezetőedző: Szász Ferenc

Rakita Gábor (edző, Maglódi TC): Valamennyire sikerült felállnunk a múlt heti KO-ból, de az ütést még most is éreztük. Ezen a meccsen a játékosok nagy része megpróbálta a maximumot kihozni magából, de a Gödöllő nagyon jól használta ki erényét, vagyis a gyorsaságot a kontráik során. Sajnos ez döntőnek bizonyult.