HAT GÓLOS VERESÉG A MEGERŐSÍTETT BERETTYÓFALU II ELLEN

SIMA VERESÉGNEK TŰNIK, PEDIG ZICCEREK SORÁT HAGYTUK KI

állnak: Sipos Adrián, Bíró Tamás, Totika Béla, Greskó Gábor, Dalmady István guggolnak: Németh Gusztáv, Ponczok Csaba, Kovács Zoltán, Lipők Benjamin, Gál József elől: Merczel János csapatvezető

Férfi Futsal NB II, Kelet, 2. forduló:

MVFC-BERETTYÓÚJFALU II. - MAGLÓDI TC 7 - 1 (3 - 1)

Berettyóújfalu

jv: Katona B. (Újhelyi T., Kujbus L.)

gól:Nagy I. 2, Szabó P., Vulovic D., Harmati T., Sándor Sz., Stanic S. ill. Sós M.

sárga lap: Sós M.

Maglódi TC: Lipők B. - Dalmady I., Kis R., Rábold R., Sós M. cserék: Németh G., Merczel J. csapatvezető: Merczel János

Németh Gusztáv (A csapat játékosa): - Sajnos nagyon tartalékosan érkeztünk Betettyóújfaluba mivel a csapat meghatározó játékosai az 5+1-es Európa bajnokságon vesznek részt Horvátországban, illetve volt aki munkahelyi elfoglaltság miatt nem tudott elutazni a csapattal. Nem lehetett más célunk, mint a tisztes helytállás. Ami minket súlytott az az ellenfélnek segítség volt, mivel az NB1-ben, a válogatott szünet miatt sokan álltak a házigazdák rendelkezésére az első csapatból. A mérkőzést álmosan kezdtük így másfél perc alatt két gólt is kaptunk. Ennek ellenére sikerült rendezni a sorokat és átvettük az irányítást, ami után a szépítés is sikerült Sós Márkó révén. Nem örülhettünk sokáig, ugyanis egy távoli lövést követően gyorsan 3:1 lett az eredmény. Nem adtuk fel és rengeteg helyzetet alakítottunk ki, ám az újabb gólunk nem jött össze. Fordulás utan ismét próbáltuk irányítani a mérkőzést, de az NB1-ben edződött ellenfél jó játékkal és kitűnő kapusteljesítménnyel felülkerekedett rajtunk. A mérkőzés vége egyértelműen a hazai csapaté volt. A tisztes helytállás sikerült, viszont a győzelem nem! Gratulálunk az ellenfélnek! Jövő héten igyekszünk javítani, igaz egy igen erős ellenféllel, a Baranyai Pál vezette MAG-LOG csapatával találkozunk.