TÖRTÉNELMI MÉRKŐZÉSEN, TÖRTÉNELMI DIADAL

RAGYOGÓ HAJRÁT KÖVETŐEN TOTIKA BÉLA ÉS SIPOS ADRIÁN DUPLÁIVAL VERTÜK MEG A GYÖNGYÖS CSAPATÁT

Öt másodperccel a találkozó vége előtt szerezte meg a győzelmet Sipos Adrián!

állnak: Sipos Adrián, Bíró Tamás, Totika Béla, Greskó Gábor, Dalmady István guggolnak: Németh Gusztáv, Ponczok Csaba, Kovács Zoltán, Lipők Benjamin, Gál József elől: Merczel János csapatvezető

Férfi Futsal NB II, Kelet, 1. forduló:

MAGLÓDI TC - ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4 - 3 (1 - 1)

Gyömrői Sportcsarnok

jv: Rábel A. (Faragó M., Máyer G.)

gól: Totika B. 2p, Sipos A. 33p, Totika B. 37p., Sipos A. 40p ill. Csoszánszki D 13p, Bagyinszki V. 23p, Patócs R. 31p

sárga lap: Dalmady I.

kiállítva: Csoszánszki D. a 35. percben

Maglódi TC: Lipők B. - Ponczok Cs., Totika B., Dalmady I., Gál J. cserék: Németh G., Greskó G., Bíró T., Kovács Z., Sipos A. csapatvezető: Merczel János

Németh Gusztáv (A csapat játékosa): - Nehezen kezdődött a mérkőzés, mert a pálya nem volt megfelelően felvonalazva, így a játékvezetők addig nem engedték elkezdeni a találkozót, amíg azokat nem pótoljuk. A segítségükkel ezt megoldottuk, a későbbiekben, ezzel már reméljük nem lesz gondunk! Egy jó csapat találkoztunk, hiszen a Gyöngyös tavaly bronzérmes lett ebben a csoportban. A mérkőzés elején sokat birtokoltuk a labdát és néhány gólhelyzetet is sikerült kialakítanunk. A 2. percben a csapat legrutinosabb játékosa, Totika Béla egy szép átemeléses góllal megszerezte a vezetést a számunkra. Ezután is jobbára mi birtokoltuk a labdát, de a 13. percben egy félpályán elvesztett labda után, egy távoli bombával egyenlített az ellenfél. Ahogy fáradtunk próbáltuk lassítani az ellenfél játékát, ami sikerült is, így 1-1 volt a félidő. A második játékrészt sokkal jobban kezdte a Gyöngyös, aminek meg is lett az eredménye: 3-1 a javukra. A harmadik góljuk végre felrázott minket és Sipos Adrián egy szép cselsorozat után szépíteni tudott. Ismét mi támadtunk többet, majd a 35. percben egy ütés miatt az ellenfél csapatkapitányát kiállítottak, amit hamar ki is használtunk és a 37. percben már 3-3 volt az eredmény. Miután kiegészült a Gyöngyös próbáltak minden erővel támadni, de öt másodperccel a vége előtt Sipos Adrián egy szép egyéni akciót követően (nyakában az ellenfél jatekosával) megszerezte a győzelmet. Még azt hozzáfűzném, hogy az ellenfél sokat szabálytalankodott, ezért be is gyűjtötték a hatodik faultot, de az ezért kapott kisbüntetőt a 25. percben, 1-2-nél kihagytuk. Ettől függetlenül nagyon örülünk, hogy sikerrel tudtuk venni az első akadályt. Gratulálok a csapatnak!