FUTSAL MK: ELMARADT A BRAVÚR

Szerettünk volna meglepetést okozni a kupában a Kecskemét csapata ellen, de mindössze negyedórán keresztül tudtuk tartani magunkat élvonalbeli riválisunkkal szemben. Az NB 1 élmezőnyébe tartozó Scoregoal - köztük a maglódi, friss válogatott kerettag Bencsik Rolanddal is a fedélzetén - a szünetig három gólos előnyre tett szert, amit a második játékrészben még hattal toldott meg. Seregy Tamás révén kétszer mi is betaláltunk a vendégek hálójába, de az most csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő. Jó lenne tudni, hogy végeztünk volna akkor, ha teljes kerettel és frissebb játékosokkal tudunk kiállni!

Futsal Magyar Kupa 2. forduló:

MAGLÓDI TC - SG KECSKEMÉT FUTSAL 2 - 9 (0 - 3)

Monor, vezette: Wittner J., Karsai R. (Blum D.)

gól: Seregy T. 2 ill. Hadnagy I. 3, Bíró A. 2, Öreglaki N. 2, Bencsik R., Mánya Sz.

Maglódi TC: Matus T. - Seregy T., Vékei N., Petric B., Papp R. csere: Németh G., Horváth R., Talabér A. csapatvezető: Németh Gusztáv

Kecskemét: Nyerges A. - Bencsik R., Öreglaki N., Mánya Sz., Hadnagy I. csere: Rigó L., Bíró A., Kajtár M., Haász B., Sánta J. vezetőedző: Soltész Levente

Németh Gusztáv (játékos-csapatvezető, Maglódi TC):Hétfőn kora délután tudtuk meg hogy több kulcsjátékosunk sajnos nem tud a csapat rendelkezésére állni az esti kupameccsre. Mivel a keretünk egyébként is szűkös, ráadásul hétvégén kispályás tornán voltunk, nem vártuk jó eséllyel a találkozót. Annyit mondtam a fiúknak az öltözőben, hogy élvezzék a játékot és amennyire lehet, lassítsuk a vendég Kecskemét játékát. 14 percig mi domináltunk, több helyzetet is kialakítottunk, de utána sajnos kijött a profi és amatőr csapatok közti különbség. Egyszerű egy-két passzos játékkal a kapunk előtt voltak és három gólt kaptunk. Szünetben nem volt mit mondani, mert amíg az erőnlétünk bírta addig pariban voltunk az NB1 bajnokesélyese ellen. 6:0-nál úgy döntöttem átállunk 5:4 elleni játékra, ami jó döntés volt és hamar két gólt szereztünk szép játékok végén. Sajnos így is kijött az erőnlétbeli különbség és végül 9:2-re kikaptunk. A játék alapján nem lehet panasz a fiúkra, és ha a teljes keret itt van akkor egy nagyon szoros mérkőzés lehetett volna.