FUTSAL: ISMÉT JOBB VOLT A BERETTYÓ

Nem sikerült visszavágnunk az októberi vereségért. Noha tartalékosan álltunk fel, az első félidő után még nyitott volt a találkozó, a szünetet követően viszont felülkerekedett rajtunk ellenfelünk. Igaz ehhez kellett néhány, számunkra szerencsétlen szituáció is, például Petric Branko kettő öngólja. A felsőházra továbbra is megvan az esélyünk, de ehhez sikerrel kell venni a következő összecsapásokat.

Futsal NB II., Keleti csoport, 14. forduló:

MAGLÓDI TC - MVFC BERETTYÓÚJFALU II. 1 - 5 (0 - 0)

Gyömrő, jv: Sipos L., Strehó E., (Mákos M.)

gól: Simon Zs. ill. Petric B. 2 (öngól), Békési D., Rézműves T., Szatmári Á

sárga lap: Rajz M. ill. Sipos R., Puskás Z.

Maglódi TC: Matus T. - Simon Zs., Vadászi E., Petric B., Rajz M. cserék: Lipők B., Gál J., Tatai T., Szőke Á., Méhes D., Sipos A. vezetőedző: Haffner György

MVFC: Sándor M. - Nagy B., Nagy I., Sipos R., Rézműves T. cserék: Tusz B., Békési D., Pal K., Puskás Z., Szatmári Á., Somogyi I., Bíró G. edző: Trencsényi János

Németh Gusztáv (játékos, Maglódi TC): Nagyon fontos mérkőzést játszottunk a Berettyóújfalu ellen. Sajnos több sérült és eltiltott játékosunk volt, de ennek ellenére bíztunk a sikerben. Jól is kezdtük a találkozót és több helyzetünk is volt. Később fölénk kerekedett a vendég csapat és csak Matus Tamásnak parádés védéseinek köszönhetően volt 0:0 a félidő. A második félidő elején ismét volt néhány lehetőségünk, de egy többszörösen megpattanó labda után vezetést szereztek a vendégek. Erre még volt válaszunk Simon Zsolt révén, de ami utána jött az teljes rövidzárlat és szerencsétlen események sora. Megérdemelten nyert az MVFC II. Gratulálok nekik! Nehéz helyzetbe kerültünk a felsőházi céljaink tekintetében és kettő nagyon fontos mérkőzés következik. Azt gondolom a téli átigazolás alatt erősítenünk kell, mert látszik, hogy egy-két ember kiesése esetén nem tudunk eredményesek lenni.