FUTSAL U18: MEGSZEREZTÜK ELSŐ GYŐZELMÜNKET

Jól indult az új év U18-as futsal csapatunk számára, hiszen megszereztük első győzelmünket. Noha az 2021-es esztendő első mérkőzésén sajnos a kikapott Gyöngyösön együttesünk, viszont a Csakacsel gárdája ellen már nem engedtük ki a kezünkből az irányítást, és magabiztos játékkal zsebeltük be a három pontot.

Fiú Futsal NB I., Keleti csoport, 7. forduló:

ENERGIA SC GYÖNGYÖS - MAGLÓDI TC 10 - 4 (6 - 0)

Gyöngyös, jv: Lovas N., Varga L. (Horváth M.)

gól: Szabó Cs. 3, Lekli S. 2, Ludányi G. 2, Kovács M., Mezner M., Seres B. ill. Csőke A. 2, Havasi L., Méhes D.

sárga lap: Szabó Cs., Matin B. ill. Földvárszki M., Szőke Á.

Energia SC: Besze B. - Szabó Cs., Ludányi G., Seres B., Lekli S. cserék: Matin B., Nádudvari K., Kovács M., Mezner M., Szőke L., Hartyáni V. vezetőedző: Berkes László

Maglódi TC: Buzás D. - Kertész Z., Csőke A., Szőke Á., Méhes D. cserék: Nagy D., Havasi L., Szászi D., Földvárszki M., Varga B. vezetőedző: Haffner György

---

Fiú Futsal NB I., Keleti csoport, 5. fordulóból halasztott mérkőzésen:

MAGLÓDI TC - CSAKACSEL FUTSAL 10 - 2 (3 - 1)

Gyömrő, jv: Ficsor M., Fodor C. (Józan Cs.)

gól: Kertész Z. 3, Csőke A. 3, Földvárszki M. 2, Szászi D., Nagy D. ill. Frey D., Szentpéteri M.

sárga lap: Földvárszki M.

Maglódi TC: Buzás D. - Kertész Z., Csőke A., Szőke Á., Méhes D. cserék: Nagy D., Szászi D., Földvárszki M., Varga B. vezetőedző: Haffner György

Csakacsel: Lantos M. - Szentpéteri M., Fogarasi K., Frey D., Matuz M. cserék: Varga G., Horváth B. edző: Szűcs Attila

Haffner György (vezetőedző, Maglódi TC)A hétvégén lejátszott két futsal mérkőzés négy félidejéből egyet elvesztettünk, egyet döntetlenre hoztunk és kettőt megnyertünk. Péntek este, idei első nagy létszámú edzésünket követően, szombaton meglátogattuk Gyöngyös városát, ahol 13:00 órai kezdéssel megmérkőztünk soron következő ellenfelünkkel az Energia SC Gyöngyös U18 futsal csapatával.
Sajnos az első félidőben kijött ellenfelünk nagyobb futsal tapasztalata és 6:0 eredménnyel vonulhattunk az öltözőbe. A szünetben rendeztük sorainkat, és nem foglalkozva az eredménnyel. Arra törekedtünk, hogy amit gyakoroltunk az edzésen támadásban és védekezésben, azokat a futsal elemeket a lehető legjobb minőségben hajtsuk végre. Természetesen még akadtak bőven hibák, de ezeket, sportemberhez méltó hozzáállással kompenzálva sikerült a félidőt 4-4 döntetlenre hoznunk. A vereség fájó, de főleg a második félidőben mutatott játék képe, abszolút bizakodásra adott okot.  Ez úton is gratulálok Berkes Laci kollégámnak látszik, remek munkát végeznek Gyöngyösön.

Másnap, azaz vasárnap 10:00 órakor hazai pályán fogadtuk a 6. fordulóból elhalasztott mérkőzésen a Csakacsel Futsal csapat U18-as korosztályát. A találkozó, szemet gyönyörködtető futsalt elemekkel tarkított mérkőzést hozott számunkra, és ha a 10-2 végeredményt nézzük, eredményességgel is párosult. Fiatal játékosaink koncentráltan, és taktikusan játszva, védekezésben agresszíven, támadásban pedig gyors, technikás futsalt produkáltak. Szimpatikus és sportszerű ellenfelünknek további sok sikert kívánunk! A hétvégén lejátszott bajnoki mérkőzések alapján dicséret illeti a srácokat, mert a hozzáállásuk meghozta számukra, így egyesületünk és értünk szurkolók számára is, az első teljesen megérdemelt sikert!