FUTSAL U18: PONT NÉLKÜL TÁVOZTUNK CSENGERRŐL

A Vác ellen aratott győzelem után a közvetlen rivális Csenger otthonában is jól kezdett ifjúsági csapatunk, hiszen a félidőben két góllal is vezetni tudtunk. A szünet után viszont csak a hazaiak tudtak betalálni, ráadásul ötször is, így sajnos vereséget szenvedtünk.

U18 Futsal NB I., Keleti csoport, 6. forduló:

CSENGER FUTSAL - MAGLÓDI TC 7 - 4 (2 - 4)

Csenger, jv: Gergely S., Kiss P. (Kóra I.)

gól: Bandula G. 5, Csorvási Á. 2 ill. Csorvási Á. (öngól), Krizsán M., Tréfás M., Szabó D.

sárga lap: Aranyos R., Csorvási Á. ill. Kövesfalvi K., Szabó D., Bokor L., Németh L., Szunács M.

Maglódi TC: Kövesfalvi K. - Németh L., Szabó D., Szunács M., Bokor L. cserék: Tréfás M., Krizsán M., Papp R., Kormány B. csapatvezető: Németh János, Németh Gusztáv

Németh Gusztáv (csapatvezető, Maglódi TC): Vasárnap reggel hétkor indultunk Csengerbe a fiatalokkal, szinte teljes kerettel, bár többen betegségből éppen kilábalva. A hosszú, több mint 300km-s út után kicsit nehezen indult a meccs, de szerencsére tartottuk a lépést a hazai csapattal, akik egy kapus cserével álltak ki ellenünk. Rengeteg helyzet maradt ki de 4:2-re mi vezettünk a félidőben. A Csenger szinte az egész mérkőzésen 5:4 elleni játékot játszott, hogy lassítsa a meccset. Sajnos ez sikerült is nekik és ahelyett, hogy még nagyobb győzelmet érjünk el, előbb egyenlítettek, majd a vezetést is megszerezték. Hozzáteszem, hogy szinte az egész mérkőzésen sérüléseket szimulált a Csenger, amivel három-négy percet mindig pihentek, majd csodával határos módon felépültek. Ez legalább hat-nyolc alkalommal fordult elő. Ez azt gondolom nem a sportág javát szogálja, így talán engedni sem kellett volna. Végén 7:4-s vereséget szenvedtünk Csengeren, de nem vagyunk szomorúak, mert ez az a csibészség, amit mi még nem tanultunk meg, de ilyesmire nincs is szükség