FUTSAL U18: ERŐSEBB VOLT AZ ÚJPEST

Még szoknia kell az NB 1-es erőviszonyokat újonnan alakult futsal csapatunknak, amely vasárnap az UTE csapatától kapott ki 10-3-ra. Az első félidei 0-6 után a másodikban már szorosabb eredményt értünk el, de a hét gól különbség, főleg a tartalékos felállásunk miatt, jelenleg reális a két csapat között.

U18 Futsal NB I., Keleti csoport, 3. forduló:

MAGLÓDI TC - UTE 3 - 10 (0 - 6)

Gyömrő, jv: Molnár Cs., Zsarnóczay T. (Surin S.)

gól: Krizsán M., Papp R., Németh L. ill. Fehértói G. 4, Benyovszki P. 3, Váradi Zs., Csiki G., Takács K.

Maglódi TC: Kövesfalvi K. - Tréfás M., Szunács M., Papp R., Németh M. csere: Németh L., Krizsán M., Kormány B. csapatvezető: Németh Gusztáv

Németh Gusztáv (csapatvezető, Maglódi TC): Tudtuk, hogy egy jól összeszokott UTE lesz a vendégünk, akik tavaly rengeteg meglepetést okoztak. Igyekeztünk jól védekezni és abból gyors kontrákat kialakítani, ám ez az első félidőben nem sikerült. A második félidőben már szorosabb játékot produkáltunk és szép támadásokat vezettünk, de sajnos ez csak a szépítésre volt elég. Amennyiben a hiányzók is tudnak csatlakozni jobb eredmények várhatóak.