AZ UTOLSÓ PERCBEN JÖTT A PONTMENTÉS

Futsal csapatunk ezúttal Szegeden vendégeskedett, ahol a tavalyi aranyérmes, jelenleg harmadik SZTE EHÖK SE volt az ellenfele. Az együttes jól játszott, vezetett is, de a döntetlent csak az utolsó percben sikerült kicsikarni. Az eredmény bravúrnak számít, igaz kis szerencsével, akár nyerhettünk is volna

Férfi Futsal NB II, Kelet, 8. forduló:

SZTE EHÖK SE - MAGLÓDI TC 3 - 3 (2 - 2)

Szeged

jv: Szabó P. (Éreth A., ifj. Hartung V.)

gól: Rábold R. (öngól), Deák D., Szentes Bíró T. ill. Rábold R. 2, Sipos A.

sárga lap: Tóth A., Balogh Á. ill. Poncok Cs.

kiállítva: Gál J. (a 30. percben)

Maglódi TC: Lipők B. - Totika B., Gál J., Poncok Cs., Sipos A. cserék: Németh G., Merczel J., Greskó G., Rábold R., Sipos A. csapatvezető: Merczel János

Rábold Richárd ugyan öngólt vétett, de ezt két góljával gyorsan feledtetni tudta.

Németh Gusztáv (A csapat játékosa): - Úgy érkeztünk Szegedre, hogy szerettünk volna meglepetést okozni. Ennek megfelelően jó védekezéssel és gyors kontrákkal sikerült is megzavarnunk ellenfelünket. Hamar vezetést szereztünk, de egy szerencsétlen öngóllal felhoztuk a hazai csapatot. A félidőben 2-2 volt az eredmény, majd a második félidő elején ismét egy elkerülhető gólt kaptunk, amivel hátrányba kerültünk. Ez nagyon felrázta a csapatot és valósággal odaszegeztük a Szegedet a kapujához. Sajnos volt két erősen vitatható ítélet a kárunkra. A játékvezetők először kiállították Gál Józsefet, majd egy mégvitathatóbb szituációban kisbüntetőt is ítéltek a hazai csapatnak. Talán a sors fintora, de mind a két esélyét elhibázta ellenfelünk, sőt az utolsó percben Rábold Ricsi révén ki is egyenlítettünk. Ami nagy öröm számunkra, hogy a hazai közönség a mérkőzés végén hatalmas tapssal jutalmazta csapatunkat.