U21

U19: HÁROM GÓLT KAPTUNK TÓALMÁSON

Vasárnap a hibátlan mérleggel álló Tóalmás vendégei voltunk, akik eddigi teljesítményüknek megfelelően végig domináltak ellenünk soros bajnoki mérkőzésünkön. Az igen rossz minőségű pályán az első félidő hajrájában egy, majd a szünet után két gólt kaptunk, amire válaszolni nem tudtunk, így három gólos vereséget szenvedtünk.

Bővebben: U19: HÁROM GÓLT KAPTUNK TÓALMÁSON

U19: ISASZEGRŐL CSENTÜNK PONTOT

Az Aszód elleni pontszerzés után ismét, ezúttal Isaszeg ellen remizett ifjúsági csapatunk. A találkozó 23. percében a hazaiak szerezték meg a vezetést, amit egy perc múltán Varga Dominik egyenlített ki, majd tíz minutummal később tesvére, Varga Viktor találata már a mi vezetésünket jelentette. A szünetet követően már csak egy gól született, amit sajnos a hazaiak szereztek, így egy, de értékes ponttal utazhattak haza játékosaink.

Bővebben: U19: ISASZEGRŐL CSENTÜNK PONTOT

U19: MEGDOLGOZTUNK AZ EGY PONTÉRT

Ifjúsági együttesünk teljesítményét nagyban meghatározza, hogy van-e kapusa a csapatnak vagy nincs. Schritt Martin (képen) eddig kétszer nem tudott (egyszer iskola, egyszer betegség miatt) a csapattal tartani, aminek két nagy vereség lett az eredménye. Ha viszont pályán volt a rendkívül tehetséges, a felnőtt gárda keretében is számításba vett kapus, garantált lett a pontszerzés. Így volt az elmúlt hétvégén az Aszód ellen is, amikor Dobó-Kocsis Márk és Juhász Dániel góljainak köszönhetően a 8. percben már két gólos előnyben voltunk, ám az aszódi Dánguly mesterhármasát követően a 64. percre már hátrányba kerültünk. Csapatunk tartását mutatja, hogy az utolsó percig képes volt küzdeni, és ez ki is fizetődött, hiszen a 86. percben Fekete Dániel gólja a pontmentést eredményezte. Csapatunk eddig hét pontot szerzett a bajnokságban, úgy hogy az egyik legfiatalabb átlagéletkorú a mezőnyben. Míg a csapatok zömében öt túlkoros (1999-2000-esek) is pályára lép, nálunk jó ha kettő van, ráadásul a keretben sokan még csak 15-16 évesek.

Bővebben: U19: MEGDOLGOZTUNK AZ EGY PONTÉRT

U19: HÉTKÖZI VERESÉG UTÁN GYŐZELEM VASÁRNAP

U19-es együttesünk, múlt héten csütörtökön Gyömrőn játszott, ahol a jó játékerőt képviselő helyi együttestől hat gólos vereséget szenvedett, majd vasárnap Dobó-Kocsis Márk és Muhi Viktor góljaival 3-1-re verte a Valkó gárdáját.

Bővebben: U19: HÉTKÖZI VERESÉG UTÁN GYŐZELEM VASÁRNAP

U19: ÖT GÓLOS GYŐZELEM A NYITÁNYON

Új edzőnk, Váczi Zoltán győzelemmel kezdett ifjúsági csapatunkkal a 2019/2020-as bajnokságban. A Hévízgyörk elleni találkozón három gólt szerzett Bordós László, aki hétvégén a felnőtt gárdában a Nagykőrösnek is beköszönt egy találattal.

Bővebben: U19: ÖT GÓLOS GYŐZELEM A NYITÁNYON