4. forduló

Zuhogó esőben abonyi győzelem született

Nem éppen ideális viszonyok között, erős esőzés mellett fogadta idei első hazai mérkőzésen az U16 az Abony csapatát. Sajnos csere nélkül kiálló csapatunk a második félidőben Bajor Tibor kiválása miatt emberhátrányra kényszerült. Serdülő korosztályunk így sem vallott szégyent, de a hajrá elfáradva tetemes hátrányba kerültek. Az U19 a 4. fordulóban szabadnapos volt.

Megyei II. osztály, Délkelet, 4. forduló:

U16 MAGLÓDI TC - ABONY 2 - 8 (1 - 3)

Maglód, Kertész Károly Stadion, jv: Mércse I. L.

gól: Muhi V., Slezák G. ill. Balogh K. 3, Jónás R. 2, Palcsó V., Vidák R., Kovács M.

Maglódi TC: Morocz I. - Muhi V., Gulás M., Papellás P., Skultéty D., Greskó L., Slezák G., Kovács G., Szabó S., Teiner G., Bajor T.

sárga lap: Kaló B.

Lévai Csaba (edző, Maglódi TC): Az időjárástól függetlenül jó meccset játszottunk a jó erőkből álló Abony ellen. A hozzáállással és az akarattal elégdett vagyok, hiszen a második félidőben emberhátrányban is eredményesek tudtunk lenni.