U14: GYENES GERGŐ MESTERHÁRMASÁVAL NYERTÜNK

U14-es együttesünk nehezen talált fogást a szomszédos Ecser csapatán a szombaton megrendezett bajnoki mérkőzésen, igaz ehhez kellett visszafogott első félidei játékunk is. Szünet után viszont a legkisebbek, vagyis Gyenes Gergő, Kovács Bálint és Tóth Kristóf ellentmondást nem tűrő teljesítményének köszönhetően végül öt gólos győzelemet arattunk, melynek a jutalma a három ponton kívül a szülők által készített finom zsíros kenyér volt. Nyilas Levente a bajnokságban öt mérkőzés alatt immár harmadszor őrizte meg kapuját a góltól.

U14 Megyei II. osztály, Közép B csoport, 6. forduló:

MAGLÓDI TC - ECSER SE 5 - 0 (0 - 0)

Maglód, Kertész Károly Stadion, jv: Molnár L. (Kányási I.)

gól: Gyenes G. 3, Kovács B., Berényi K.

Maglódi TC: Nyilas L. - Karácsony K., Szabó D., Kovács M., Berényi K., Nagy B., Mislai F., Ofella G., Karajos K. cserék: Szabó B., GYENES G., KOVÁCS B., TÓTH K., Piller B.

Rakita Gábor (edző, Maglódi TC): Az első félidő alapján nem érdemeltünk győzelemet. A második félidőben 3-4 játékosnak feljavult a teljesítménye, így rászolgáltunk a három pontra, még akkor is, ha játékunk nem volt éppen az ideális. Gratulálok a csapatnak!